Jesteś tutaj:Sport Pierwsi sparingowi rywale przed startem ligi
środa, 12 stycznia 2022 09:55

Pierwsi sparingowi rywale przed startem ligi

  mnopr

Poznaliśmy nazwy dwóch zespołów, z którymi przyjdzie się zmierzyć czerwono-czarnym tuż przed startem zawodów ligowych.

Pod koniec marca marca 2022 roku w Gnieźnie i dzień później u gości - w tym czasie odbędzie się sparing z Fogo Unia Leszno, która zmierzy się z Aforti Start Gniezno w ramach przygotowań do sezonu. 

Dwumecz z leszczyńskimi Bykami zaplanowany został w dniach 26 marca (sobota, Gniezno) i dzień później (27.03) rewanż w Lesznie. Termin potyczek kontrolnych z SpecHouse PSŻ Poznań poznamy nieco później.

- W planach mamy jeszcze sparing z jednym zespołem PGE Ekstraligi. Zmierzymy się także z drużyną z Poznania - mówi B. Skrzeszewski, menadżer Aforti Start Gniezno. Terminów tych spotkań jeszcze nie podano.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane