Jesteś tutaj:Sport Trwają półkolonie z GOSiR-em
środa, 19 stycznia 2022 09:33

Trwają półkolonie z GOSiR-em

  mnopr
Trwają półkolonie z GOSiR-em zdjęcie nadesłane

W miniony poniedziałek rozpoczął się pierwszy turnus półkolonii na "sportowo" organizowany przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turnus potrwa do najbliższego piątku, tj. 21 stycznia br. Dla uczestników przewidziano moc atrakcji i ciekawych zajęć sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. 

- Wśród atrakcji proponujemy m.in.: zabawy i gry na basenie, sali sportowej i nowej Hali Widowiskowo-Sportowej, zajęcia z piłki ręcznej, piłki nożnej, koszykowej, karate i capoeiry. Blok zajęć edukacyjnych prowadzony przez Akademię Nauki "Fizyka dla Smyka" i pokazowe lekcje z nauki języka angielskiego prowadzone przez Szkołę Językową Freedom School, oraz zajęcia w Gnieźnieńskiej Państwowej Straży Pożarnej. Młodsze dzieci korzystają z atrakcji proponowanych przez Klub Zabaw dla Dzieci "Fantazja", a starsze mogą spróbować swoich sił na kręglach w Hotelu Nest - informuje GOSiR.

Ponadto dzieciom zaproponowano wspólny wyjazd do Kina Helios i Parku Trampolin Jump Now. Na zakończenie planowane jest podsumowanie półkolonii, oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów. Nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna, oraz ratownicy wodni na basenie.

Drugi turnus półkolonii rozpoczyna się w następny poniedziałek tj. 24 stycznia br. - na ten turnus nie ma już wolnych miejsc. Następne półkolonie GOSiR planuje zorganizować w wakacje.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022