Jesteś tutaj:Sport Niepokonany Widzew zmierzy się z KS Gniezno
czwartek, 20 stycznia 2022 11:11

Niepokonany Widzew zmierzy się z KS Gniezno

  mn

Już w sobotę bardzo ciekawie zapowiadający się mecz 1. Polskiej Ligi Futsalu. Do Gniezna przyjedzie zespół, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał!

Widzew Łódź przez rozgrywki kroczy niczym burza. Ten mocny zespół ma na swoim koncie komplet zwycięstw i pewnie zmierza w kierunku awansu do Statscore Futsal Ekstraklasy.

Grinbud KS Gniezno w ligowej tabeli zajmuje natomiast ósme miejsce. Na pojedynek z liderem gnieźnianie na pewno będą mocno zmotywowani i postarają się zrobić wszystko, by w końcu przerwać niesamowitą passę rywala z Łodzi.

W sprawieniu niespodzianki możecie pomóc Wy! Serdecznie zapraszamy na trybuny wszystkich sympatyków naszego klubu i nie tylko. Przyda się wsparcie każdego kibica.

Obowiązują bilety – 5 zł normalny i 2 zł ulgowy (uczniowie do lat 16., niepełnosprawni, emeryci i renciści), dzieci do lat 7 – gratis. Początek sobotniego spotkania o 19:00, w hali im. Mieczysława Łopatki przy Sportowej 3.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022