Jesteś tutaj:Sport Zimowy obóz GTT Diament Budex Gniezno w Szczyrku
poniedziałek, 31 stycznia 2022 08:14

Zimowy obóz GTT Diament Budex Gniezno w Szczyrku

  mnopr

Od 23 do 29 stycznia 2022r. zawodnicy Klubu GTT Diament Budex Gniezno trenowali na obozie zimowym w górach.

W ramach przygotowań do nowego sezonu triatloniści Diamentu codziennie mieli trening pływacki, lekkoatletyczny i ogólnorozwojowy. W tym roku GTT Diament Budex Gniezno ma w planach udział w wielu różnych inicjatywach sportowych. 

Wspaniała zimowa aura pozwoliła uczestnikom wyjazdu na uprawianie sportów zimowych, co przekłada się na integrację całego zespołu oraz sprawdzenie swoich dodatkowych umiejętności. Cały pobyt w Szczyrku upłynął wszystkim w radosnej i wyśmienitej atmosferze. Specjalne podziękowania przedstawiciele Gnieźnieńskiego Towarzystwa Triathlonowego kierują do swoich licznych sponsorów, a także tytularnego - firmy Budex.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane