Jesteś tutaj:Sport Dwa Biegi Tropem Wilczym w Gnieźnie i Modliszewku
czwartek, 17 lutego 2022 12:22

Dwa Biegi Tropem Wilczym w Gnieźnie i Modliszewku

 
Dwa Biegi Tropem Wilczym w Gnieźnie i Modliszewku archiwum redakcji

W niedzielę 6 marca 2022 r. odbędą się biegi w ramach ogólnopolskiego projektu "Bieg Tropem Wilczym" - nad Jeziorem Winiary oraz w Modliszewie.

Wydarzenie jest organizowane z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych", przypadającego 1 marca. W tym roku odbędą się dwa biegi, które zorganizowane są w różnych lokalizacjach. 

W niedzielę 6 marca w Modliszewku przy miejscowej szkole podstawowej o godzinie 10.45 wystartuje bieg "Wilczka" (196 metrów), a o godzinie 11 bieg główny (dystans 2,5 i 5 km). Biuro zawodów będzie czynne od godziny 9.30. Na miejscu przewidziana jest kawa, herbata i ciasto - udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są poprzez formularz elektroniczny https://forms.gle/Z8ENKKsg5TaeikUJ9, a regulamin dostępny jest pod tym adresem.

Tego samego dnia tj. 6 marca bieg odbędzie się także nad Jeziorem Winiary w Gnieźnie. Starty przewidziane są dla różnych dystansów: 11:00 (1963 metry dzieci i dorośli), 11:30 (5 km), 12:00 (10 km). Zapisy do biegu - do 28 lutego 50 zł, a po 28 lutym 55 zł. Dzieci 25 zł.
Zapisy: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/tropem-gniezno2022

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane