Jesteś tutaj:Sport Udane rozpoczęcie sezonu GTT Diament Budex Gniezno
poniedziałek, 28 marca 2022 15:55

Udane rozpoczęcie sezonu GTT Diament Budex Gniezno

  mn

W niedzielę 27 marca zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno wzięli udział w Grand Prix Polski w Aquathlonie w Poznaniu, którego organizatorami był Polski Związek Triathlonu oraz klub uczelniany AZS UAM Poznań.

Zawodnicy rywalizowali w kategoriach: żak, młodzik i junior młodszy. Klub GTT Diament reprezentowało 17 zawodników i zawodniczek.

W Poznaniu na podium stanęli: Liliana Matuszak - 2 miejsce, Kacper Hekert - 2 miejsce, Klara Czajkowska - 3 miejsce, tuż o podium otarli się: Konrad Pawlicki zajmując - 4 miejsce i Antonii Jankowski - 5 miejsce. Wszyscy zawodnicy Diamentu poprawili swoje wyniki na pływalni i na bieżni, gdzie większość z nich uplasowała się w pierwszej dziesiątce: Kajetan Ratajczak - 5 miejsce, Amelia Bojańska - 5 miejsce Daniela Skotarczak - 6 miejsce, Filip Matuszak - 8 miejsce, Dobrochna Pawlicka - 9 miejsce, Weronika Tomczak - 9 miejsce, Marta Sikorska - 10 miejsce, Maciej Tomczak - 9 miejsce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udane starty i życzymy kolejnych sukcesów!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane