Jesteś tutaj:Sport Wybiegli z Gniezna do Ambasady Ukrainy
piątek, 01 kwietnia 2022 10:35

Wybiegli z Gniezna do Ambasady Ukrainy

 

W piątkowe przedpołudnie z Gniezna wyruszyła sztafeta biegaczy, zmierzających do Warszawy. Na początek zmierzają oni do Poznania, skąd skierują się do stolicy.

W ramach niebiesko-żółtej odsłony "Biegu z Pierwszej Stolicy do Stolicy", z Gniezna wyruszyło wsparcie dla walczącej Ukrainy. Przed zawodnikami prawie 400 kilometrów, które pokonają na zmianę, zmierzając do Ambasady Ukrainy w Warszawie. Po drodze będą zebrać środki, by pomóc najmłodszym, którzy uciekli przed wojną.

Wydarzenie zorganizowała Fundacja Młodzi w Uzależnieniu i na samym początku zmierza do Poznania (przez Czerniejewo i Pobiedziska). Stamtąd zawodnicy skierują się do Wrześni, a dalej przez Słupcę, Konin, Kłodawę, Krośniewice do Warszawy - meta znajdzie się pod Ambasadą Ukrainy w stolicy.

Zbiórka biegowa znajduje się pod linkiem: https://pomagam.pl/fmwu

 

1 komentarz

  • Link do komentarza uczestnik sobota, 02 kwietnia 2022 15:21 napisane przez uczestnik

    Zdjęcia na stronie Królewskiego Gniezna - politycy ustawili się na tle pochodu dzieci idących w niebieskim korowodzie i zasłonili wszystkich jego uczestników. WSTYD!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane