Jesteś tutaj:Sport Uchwyty ścianki wspinaczkowej mają zostać wzmocnione
poniedziałek, 02 maja 2022 12:26

Uchwyty ścianki wspinaczkowej mają zostać wzmocnione

 

Otwarte nowe atrakcje w Parku Piastowskim budzą zainteresowanie najmłodszych mieszkańców, choć korzystać mogą z nich także dorośli. Jednocześnie pojawiły się uwagi dotyczące ścianki wspinaczkowej.

Już w majówkowy weekend mieszkańcy mogli skorzystać ze spacerów po kolejnym, niemal półkilometrowym odcinku przebudowanej promenady nad Jeziorem Jelonek. Wraz z tym pojawiły się dwie zjeżdżalnie, ale także ścianka wspinaczkowa, którą utworzono na murze dawnego amfiteatru. Co do jej wykonania pojawiły się już uwagi, które przekazał nam jeden z mieszkańców - mowa o mocowaniu uchwytów, znajdujących się na wysokości nawet dwóch metrów. Jak przekazał gnieźnianin, wątpliwości budzi fakt iż przytwierdzone zostały jedną śrubą, co przy dłuższym użytkowaniu, może powodować ich luzowanie.

Uwagi w tej sprawie są już znane Zakładowi Zieleni Miejskiej: - Zdawaliśmy sobie z tego sprawę przed otwarciem i dlatego mieliśmy spotkanie z podwykonawcą i już w najbliższą środę 4 maja mocowania zostaną poprawione i śruby zostaną dokręcone, a każdy chwyt będzie miał podwójne mocowanie, by konstrukcja nie pracowała i była bezpieczna - przekazała nam Małgorzata Kania, kierownik ZZM.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane