Jesteś tutaj:Sport Hit przy Parkowej już w niedzielę
piątek, 13 maja 2022 07:58

Hit przy Parkowej już w niedzielę

  mn

Niedziela przyniesie kolejne speedrowerowe emocje. O godzinie 16:00 rozpocznie się prawdziwy hit – mecz, którego absolutnie nie można przegapić!

Pojedynek Aseko Orła Gniezno z TSŻ Toruń zapowiada się pasjonująco. To bez wątpienia gwarancja dużych emocji i niezapomnianych wrażeń. Do tej pory te dwie ekipy wygrywały mecz za meczem. Kto straci pierwsze punkty? Tego dowiemy się już w niedzielę. Początek spotkania w ramach IV kolejki CS Superligi o godz. 16:00.

Dwie godziny wcześniej rozpocznie się natomiast starcie gnieźnieńsko-toruńskie w ramach Młodej CS Superligi. Oczywiście już teraz serdecznie zapraszamy również na to spotkanie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022