Jesteś tutaj:Sport Weekend pełen speedrowerowych emocji
środa, 18 maja 2022 09:56

Weekend pełen speedrowerowych emocji

  Orzeł Gniezno
Weekend pełen speedrowerowych emocji zdjęcie nadesłane

Najbliższy weekend zapowiada się pasjonująco. W sobotę Aseko Orzeł Gniezno pojedzie kolejny mecz w ramach CS Superligi, a niedzielę czeka nas Rado Drużynowy Puchar Polski. Oczywiście wszystko przy Parkowej!

Już teraz warto sobie zarezerwować odpowiednio dużo czasu, by w weekend móc emocjonować się zmaganiami na torze speedrowerowym przy ulicy Parkowej. Najpierw, w sobotę, dojść ma do starcia w ramach CS Superligi. Aseko Orzeł Gniezno podejmie Aquapark Szarżę Wrocław. Początek o 18:00.

Na niedzielę przewidziana została natomiast duża impreza – Rado Drużynowy Puchar Polski. Tego dnia czekają nas aż trzy turnieje. Najpierw do akcji wkroczą juniorzy, później drużyny z seniorami na pokładzie, a na samym końcu czeka nas pojedynek ekip mieszanych. Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram weekendowych zawodów:

21.05. Aseko Orzeł Gniezno vs. Aquapark Szarża Wrocław, godz. 18:00
22.05. RADO DPPJ, godz. 11:00, RADO DPP, godz. 13:30, RADO PPDM, godz. 16:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane