Jesteś tutaj:Sport W sobotę Start podejmie u siebie Polonię Bydgoszcz
piątek, 03 czerwca 2022 09:00

W sobotę Start podejmie u siebie Polonię Bydgoszcz

  mn

Przed drużyną AFORTI Start Gniezno kolejne spotkanie ligowe na własnym obiekcie. Gnieźnianie już w najbliższa sobotę zmierzą się przy #W25 z ekipą Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Początek rywalizacji o godzinie 16:30!

W środę poznaliśmy awizowane zestawienia obu zespołów. W barwach AFORTI Start Gniezno po raz pierwszy po kontuzji obojczyka zaprezentuje się kapitan Oskar Fajfer. W zestawieniu Błażeja Skrzeszewskiego nie ma niespodzianek - do boju desygnowani zostali Michael Jepsen Jensen i Antonio Lindbaeck. Drugim krajowym Polakiem będzie Ernest Koza, a na pozycji U24 Szymon Szlauderbach. Duet juniorów najsilniejsza na ten moment para Marcel Studziński - Mikołaj Czapla.

AFORTI Start Gniezno:

9. Antonio Lindbaeck
10. Szymon Szlauderbach (U24)
11. Michael Jepsen Jensen
12. Ernest Koza
13. Oskar Fajfer
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Niespodzianek nie ma także i w zestawieniu naszych gości. Zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz przyjeżdża do Pierwszej Stolicy w najmocniejszym na ten moment zestawieniu z Duńczykiem Kennethem Bjerre i Matejem Zagarem na czele.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Kenneth Bjerre
2. Daniel Jeleniewski
3. Matej Zagar
4. Oleg Michaiłow
5. Adrian Miedziński
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane