Jesteś tutaj:Sport Zmiany w zarządzie Startu i rezygnacja menedżera
wtorek, 07 czerwca 2022 20:56

Zmiany w zarządzie Startu i rezygnacja menedżera

  GTM Start

Klub z ul. Wrzesińskiej poinformował o zmianach w zarządzie oraz osoby menedżera. W przypadku tego ostatniego nazwisko ma paść w najbliższym czasie.

Dwie nowe osoby weszły do zarządu Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego. Zmiany zatwierdziło Nadzwyczajne Walne Zebranie, które odbyło się dziś wieczorem w siedzibie klubu przy ul. Wrzesińskiej. W związku z wcześniejszą rezygnacją Rafała Matkowskiego i Huberta Koteckiego GTM Start był zmuszony, aby uzupełnić go, do trzyosobowego grona. Do Radosława Majewskiego dołączyli więc: Paweł Siwiński, współwłaściciel firmy Ultrapur, będącego sponsorem strategicznym klubu i Marek Lewandowski, dyrektor marketingu Startu.

Dodatkowo z funkcji menedżera na własną prośbę zrezygnował Błażej Skrzeszewski. Jak się okazało niedzielny pojedynek z Abramczyk Polonią Bydgoszcz był jego ostatnim w gnieźnieńskim parku maszyn. Nowy zarząd zaakceptował ją. – Przyjęliśmy rezygnację, mając nadzieję, że nowa osoba na tej funkcji tchnie nowego ducha walki, przed bardzo ważnymi meczami, które nas czekają w nadchodzących tygodniach. W najbliższych dniach poznamy nowe nazwisko menedżera i zarazem trenera drużyny – tłumaczy Radosław Majewski, dyrektor klubu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane