Jesteś tutaj:Sport Pierwszy tydzień rywalizacji rowerowej za nami. Więcej kilometrów i użytkowników
środa, 08 czerwca 2022 12:42

Pierwszy tydzień rywalizacji rowerowej za nami. Więcej kilometrów i użytkowników

 
Pierwszy tydzień rywalizacji rowerowej za nami. Więcej kilometrów i użytkowników zdjęcie nadesłane

Przez pierwszy tydzień rowerowej rywalizacji Gniezno cały czas utrzymuje 4. pozycję w tabeli - podobnie jak w roku poprzednim.

O 400 aktywnych użytkowników więcej niż w roku ubiegłym, wykręciło ponad 84 tys. kilometrów, w pierwszych dniach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Na ten moment jest 1200 aktywnych osób. W ubiegłym roku w ciągu tygodnia odnotowano przejechanych ok. 71 tys. kilometrów. 

Obecnie na pierwszym miejscu plasuje się Biała Podlaska, zaraz za nią Puławy, a następnie Gorzów Wielkopolski. Obecnie tj. w środowe południe 8 czerwca Gniezno ma już przejechane ponad 94 tys. kilometrów i 1403 punkty. Tuż za nami znajduje się Nowy Sącz, który ma prawie 66 tys. kilometrów i 790 punktów, także czwarta pozycja nie jest specjalnie zagrożona.

Kolejne spotkanie już w środę 8 czerwca. Wspólny przejazd wystartuje z Parku Trzech Kultur (plac zabaw) o godzinie 17:00.

Sponsorzy lokalnych zmagań, przygotowali także specjalne wyzwania dla pokonujących kilometry. Oto pierwsze z nich:

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane