Jesteś tutaj:Sport Festyn sportowy w hali widowiskowej już w niedzielę
piątek, 10 czerwca 2022 07:45

Festyn sportowy w hali widowiskowej już w niedzielę

  mnopr

Już w najbliższą niedzielę w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się impreza skierowana do zainteresowanych sportem.

Szukanie aktywności fizycznej, która sprawia nam największą przyjemność, jest trudne. Większość z nas nawet nie podejmuje często trudu, żeby szukać i próbować nowych rzeczy. Dlatego, aby ułatwić cały ten proces , przygotowano festyn sportowy "Supersi na Orlikach!".

W niedzielę 12 czerwca w godzinach od 11 do 14.30 w hali widowiskowo-sportowej będzie można spotkać się z przedstawicielami lokalnych ośrodków sportu i na własnej skórze sprawdzić która forma aktywności jest najlepsza dla każdego z nas. Jest to też okazja do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami, wyzwaniach sportowych, eksperymentach naukowych, zabawach z animatorami i innych atrakcjach, które przygotowano na miejscu. Na całe wydarzenie jest wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane