Jesteś tutaj:Sport Puchar Polski Rugby 7 już w sobotę przy Strumykowej
środa, 15 czerwca 2022 09:16

Puchar Polski Rugby 7 już w sobotę przy Strumykowej

  mnopr

W najbliższą sobotę na stadionie do rugby przy ul. Strumykowej rozegrany zostanie Puchar Polski Rugby 7.

18 czerwca osiem najlepszych drużyn Polskiej Ligi Rugby 7 rywalizować będzie w Gnieźnie o Trofeum Mistrzów - Puchar Polski!

Gnieźnieńscy Tytani zagrają w grupie A z Rugby Biesal Klub Sportowy Rugby Gietrzwałd, Kaskada Szczecin Rugby Klub oraz Sekcja rugby KS Ciechan i Szymon Kołecki. W grupie B wicemistrzowie Polskiej Ligi Rugby 7 Rugby Wrocław będą rywalizować z Rugby Klub Unisław, Politechnika Gdańska Ogniwo Sopot oraz Rugby Club Częstochowa. 

Początek turnieju zaplanowano o godzinie 10:00, a faza finałowa przewidziana została od godziny 14:00. Wielki finał o godzinie 16:00. Organizatorzy zapraszają: Przyjdź i kibicuj gnieźnianom, Mistrzom Polskiej Ligi Rugby 7, w drodze po kolejne trofeum! Na wydarzenie wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane