Jesteś tutaj:Sport Młodzi tenisiści z wysokim osiągnięciem podczas Talentiady
poniedziałek, 19 września 2022 11:40

Młodzi tenisiści z wysokim osiągnięciem podczas Talentiady

 
Młodzi tenisiści z wysokim osiągnięciem podczas Talentiady źródło: Gnieźnieńska Akademia Tenisa

Gnieźnieńscy tenisiści, spośród 140 drużyn z całego kraju, zajęli 4 miejsce w polskiej edycji Talentiady Tenisowej, organizowanej przez PZT oraz Kinder Joy of Moving.

Kilka dni temu informowaliśmy o awansie Gnieźnieńskiej Akademii Tenisa do Talentiady. Spośród 140 zespołów z całej Polski, przedstawiciele Pierwszej Stolicy Polski dostali się do finału wraz z szesnastoma innymi grupami. Ostateczne zmagania rozegrane zostały w miniony weekend w Poznaniu.

Zespół w składzie Igor Pawlikowski, Julia Dzięcioł, Daniel Sawa, Amelia Borowiak i Julia Widzińska pod opieką trenera Jakuba Sawy już nie tylko popisał się umiejętnościami tenisowymi podczas eliminacji, ale także teraz podczas walki o najwyższe miejsce. Ostatecznie gnieźnianie zdobyli 4 miejsce w Talentiadzie, co dla całego zespołu jest wyjątkowym osiągnięciem. 

Warto tu dodać, że Gnieźnieńska Akademia Tenisa działa na kortach przy ul. Sobieskiego od 2014 roku i młodzi adepci tego sportu ćwiczą swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry. W przyszłości tenisiści dalej zamierzają startować w kolejnych tego typu zawodach, dlatego pozostaje życzyć powodzenia i rozwoju talentów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane