Jesteś tutaj:Sport Turniej o Puchar GTM Start Gniezno
czwartek, 22 września 2022 08:13

Turniej o Puchar GTM Start Gniezno

  GTM Start

Nadchodzi ostatnia impreza żużlowa w sezonie 2022. Fanów czarnego sportu z Gniezna i okolic organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę.

25 września o godzinie 15 rozpoczną się zawody o Puchar GTM Start Gniezno. Rozgrywki będą ostatnią okazją na spotkanie z czarnym sportem w tym sezonie. Na stadionie zapowiada się wyrównana stawka zawodników - na owalu zaprezentują się m.in. Norbert Kościuch, Szymon Szlauderbach, Jonas Jeppesen, Damian Baliński, Zbigniew Suchecki, Nicolai Klindt, Matias Nielsen, Mikołaj Czapla, Tim Sorensen, Andreas Layger, Marcin Nowak, Oliver Buszkiewicz, Matias Pollestad, Hubert Łęgowik, Jesper Knudsen, Daniel Kaczmarek, Kacper M. Grzelak i Jędrzej Chmura.

Bilety na turniej dostępne stacjonarnie w sklepie Manekin (ul. Dąbrówki 23/1) oraz w sieci na stronie klubowej  http://bilety.startgniezno.com W dniu zawodów wejściówki i programy do nabycia w kasach przed stadionem! Pierwszy wyścig o godzinie 15:15.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane