Jesteś tutaj:Sport Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

sobota, 26 września 2020 19:21

Uroczyste odsłonięcie kolumny zwycięstwa

W obecności wojsk obrony terytorialnej, a także licznych rekonstruktorów, delegacji, pocztów sztandarowych, dokonano uroczystego odsłonięcia pomnika upamiętniającego zwycięstwo osiągnięte przed stu laty w wojnie polsko-bolszewickiej.

sobota, 26 września 2020 13:21

Poranne dachowanie koło Kłecka

W sobotni ranek na szosie prowadzącej z Kłecka w kierunku Karniszewa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o nowych przypadkach zakażeń, jakie zostały odnotowane na terenie województwa - w powiecie gnieźnieńskim jest nowe ognisko.

Kierowca w czasie kontroli wielkopolskiej inspekcji przerzucił ręcznie na inny pojazd prawie dwie tony buraków cukrowych. Dopiero po tym mógł kontynuować przewóz.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki podał najnowsze dane dotyczące nowy zakażeń koronawirusem. Zanotowano też trzeci zgon na terenie powiatu.

piątek, 25 września 2020 10:02

Zdobył narkotyki, by... lepiej pracować

Na trop podejrzanego o nabycie środków psychotropowych wpadli gnieźnieńscy policjanci kryminalni. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a 23-latkowi postawili zarzuty. 

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna odsłona Lubochnia Adventure Race. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu w okolicach Lubochni, Kujawek i Wymysłowa.

piątek, 25 września 2020 09:20

Co na weekend 25 - 27 września?

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie.

W ten weekend na terenie Gniezna odbywa się kolejna edycja akcji z cyklu "za pół ceny". Przedstawiamy ofertę wszystkich lokali, firm i instytucji, które zdecydowało się wziąć w niej udział.

W czwartkowy wieczór przy ul. Chrobrego został ustawiony pomnik, którego uroczyste odsłonięcie będzie miało miejsce w najbliższą sobotę.

Strona 1 z 534

Ostatnio dodane