Jesteś tutaj:Wywiady Wykład Normana Daviesa
wtorek, 28 maja 2019 12:31

Wykład Normana Daviesa

 
Wykład Normana Daviesa fot. Rafał Wichniewicz

We wtorkowe południe w auli Instytutu Kultury Europejskiej rozpoczął się wykład angielskiego historyka i publicysty Normana Daviesa. 

Przybyły do Pierwszej Stolicy Polski na zaproszenie prezydenta miasta oraz dyrektora IKE, przedstawił wykład pt. „European History and Polish Millenium”, prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. 

W środę 29 maja zaplanowane zostało spotkanie autorskie dla czytelników, które odbędzie się również w IKE o godzinie 18:00 - wstęp z zaproszeniami dostępnymi w MOK-u. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Edek Leszczyk wtorek, 13 sierpnia 2019 11:51 napisane przez Edek Leszczyk

    To nie są obraźliwe słowa. To jego opinia. Ma do tego prawo.

  • Link do komentarza gnieźnianin niedziela, 09 czerwca 2019 16:11 napisane przez gnieźnianin

    Skandaliczne słowa Normana Davisa, który twierdzi, ze "martwi się o Polskę, a PiS to jego zdaniem polityczna sekta. Wiele innych obraźliwych słów padło z jego usta, dlatego nie jest dla nas żadnym autoorytetem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane