Jesteś tutaj:Wywiady Archiwalne dokumenty o powstańcach
czwartek, 10 lutego 2022 11:04

Archiwalne dokumenty o powstańcach

 
Archiwalne dokumenty o powstańcach kadr z nagrania

Zapraszamy do wysłuchania drugiego wywiadu z cyklu „Służyli Niepodległej” - tym razem rozmówcami byli pracownicy gnieźnieńskiego oddziału Archiwum Państwowego w Poznaniu.

Kontynuując wywiady dotyczące minionych obchodów 103. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego, Dom Powstańca zaprosił do rozmowy Marka Szczepaniaka, kierownika Archiwum Państwowego w Poznaniu Oddział w Gnieźnie, a także archiwistę z tej placówki Grzegorza Konieczkę. Z rozmówcami spotkanie poprowadziła Marta Karalus-Kuszczak, która wypytała o "powstańcze ślady", jakie można znaleźć w zasobach przechowywanych w tej instytucji. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022