Komu podobają się przedstawione pomysły, a dla kogo są nie do przyjęcia - o tym mogli się przekonać uczestnicy czwartkowych konsultacji społecznych, które odbyły się w Starostwie Powiatowym.
Miasto Gniezno otrzymało łączną kwotę 180 tys. złotych środków zewnętrznych, które zostaną przeznaczone na rewitalizację dwóch parków po sierpniowej nawałnicy.
Prezentujemy koncepcję przebudowy układu komunikacyjnego w rejonie Dalek, które staną się tematem czwartkowych konsultacji społecznych. 
W drewnianym kościele należącym do parafii pw. św. Mikołaja, trwają intensywne prace, przywracające blask tej świątyni.
W zaawansowanym stopniu znajdują się obecnie prace, które realizowane są przez tytułowy samorząd. Już wkrótce 35 hektarów gruntów będzie gotowych pod przyjęcie inwestorów.
Wydawało się iż znany jest już wykonawca prac, jakie czekają Gnieźnieńską Kolej Wąskotorową. Przetarg został jednak unieważniony.
W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy projektowaniu i budowie nowego obiektu dla fabryki Tex Year Europe, która powstanie przy ul. Cegielskiego.
Po tegorocznych wakacjach, w nowej odsłonie zostanie otwarte Centrum Handlowe Jagoda. Nasi klienci znajdą tu starych i nowych najemców, którzy będą się starali sprostać ich wymaganiom.
Strona 1 z 116

Ostatnio dodane

GPS