Średnio 1,4 mln odsłon na miesiąc1

Informacje, oparte na statystykach Google Analytics, potwierdzają iż wybranie reklamy na portalu Gniezno24.com to dobra decyzja. U nas banery wyświetlane są w konkretnych, czytelnych miejscach, bez rotacji i na określonych zasadach.

Wybór reklamy to nie tylko nastawienie się na to, że Czytelnik będzie w nią klikał – jest to też zaznaczenie rangi Państwa firmy, a także utrwalenie jej istnienia również w sieci. Ponadto, zgodnie z tym, co wynika danych Google Analytics , reklamy naszych Klientów, obecnych na stronie przez rok, wyświetlone zostały ponad 18 mln razy. To pozwala na utrwalenie marki w świadomości Czytelników, bez konieczności wizyty na stronie, pod którą odsyła reklama. Ponad połowa odwiedzających Gniezno24.com powraca na witrynę regularnie.

1 Dane za okres 01.10.2021 – 31.10.2022


Ponad 35 tys. obserwujących na Facebooku

Marka Gniezno24.com budowana jest od kilku lat i obejmuje patronatem wiele cyklicznych wydarzeń i inicjatyw na terenie Grodu Lecha, będąc często tam, gdzie tego oczekują Czytelnicy. Podkreśleniem istoty budowania marki jest nie tylko wysoka popularność na Facebooku, ale także chociażby obecność w aplikacji Instagram, gdzie osiągnęliśmy już ponad 5600 obserwujących.


W przypadku dłuższej emisji reklamy oferujemy rabaty!

Aktualna oferta reklamowa portalu Gniezno24.com

Do dyspozycji mamy kilkanaście banerów reklamowych, których ceny są uzależnione od formatu oraz położenia na stronie. Nie stosujemy rotacji banerów – wykupione miejsce jest do dyspozycji wyłącznie Państwa firmy – można je wymieniać w zależności od potrzeby, a po kliknięciu link może odsyłać pod wskazany adres lub konkretną ofertę.

W związku ze zbliżającą się kampanią do wyborów parlamentarnych zaplanowanych na jesień 2023 roku informujemy, że publikacje banerów czy artykułów nie mających charakteru polemicznego, a jedynie informacyjny lub promocyjny dla danego ugrupowania, należy opłacić.

Cennik dla publikacji o charakterze politycznym jest inny.

Cennik 2022

 • Baner 0
  980×200 pikseli
  40 zł /dzień

 • Baner 1, 2
  640×150 pikseli
  22 zł /dzień

 • Baner 3 
  320×200 pikseli
  20 zł /dzień

 • Baner 4, 5 
  640×150 pikseli
  20 zł /dzień

 • Baner 6 
  320×200 pikseli
  20 zł /dzień

 • Baner 7, 8 
  640×150 pikseli
  15 zł /dzień

 • Baner 9, 10 
  320×320 pikseli
  15 zł /dzień

Wytyczne dotyczące banerów
 • Przesyłane banery mogą mieć mniejszą wysokość, od wskazanych powyżej parametrów (szerokość musi pozostać taka sama)
 • Preferowany format pliku to *.jpg lub *.gif o wadze nie większej niż 150 kb
 • Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy wykonać baner dla Państwa firmy. W tym celu należy nadesłać grafikę, księgę znaku (jeśli jest posiadana) i treść, która miałaby się znaleźć na reklamie. W zależności od tego, czego będzie dotyczyć baner, postaramy się przygotować przynajmniej dwie propozycje. Koszt wykonania wynosi 50 zł netto
 • Banery nie są rotacyjne – wykupują Państwo miejsce tylko dla siebie.

 • Istnieje możliwość podmiany baneru w trakcie trwającej emisji – wykonywane jest to wciągu kilku godzin od nadesłania nowej grafiki.

Interesuje Państwa artykuł sponsorowany na portalu Gniezno24.com?

Artykuł sponsorowany jest publikowany w formie zwykłego tekstu prasowego z oznaczeniem, iż ma on charakter promocyjny. Pojawia się w rubryce odpowiedniej dla danej tematyki. Treść artykułu zależy od Państwa – może być także załączona galeria zdjęć.

Z uwagi na nadmiar zleceń związanych z emisją tego typu ogłoszeń, wprowadziliśmy limit ich przyjmowania i emitowania.
W przypadku wykupienia baneru reklamowego na dłuższy okres – artykuł sponsorowany emitujemy nieodpłatnie.

Koszt jednorazowej emisji

150

Jednorazowa publikacja artykułu sponsorowanego na portalu oraz Facebooku.

Koszt tygodniowej emisji

200

Dwukrotna publikacja artykułu sponsorowanego na portalu oraz Facebooku (w ciągu tygodnia).

Koszt przygotowania artykułu sponsorowanego

100
Na państwa zlecenie możemy przygotować artykuł sponsorowany.
 • Do artykułu sponsorowanego koniecznie prosimy załączyć odpowiednią grafikę, a w przypadku rozbudowanego tekstu – zdjęcia dla urozmaicenia treści.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.