Sportowcy z Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu oraz Gnieźnieńskiego Towarzystwa Triathlonowego, brali udział w zawodach w Lusowie.
poniedziałek, 14 czerwca 2021 08:53

Pelikan zrobił krok do awansu

Pelikan Niechanowo pojechał do Krzymowa. Cel był jasny – zwycięstwo. Zwycięstwo niezbędne do walki o awans.
poniedziałek, 14 czerwca 2021 07:53

Pelikan Niechanowo zwycięzcą turnieju w Cielimowie

12 czerwca br. na boisku Orlik w Cielimowie odbył się III Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatora Adriana Grzelaka.
piątek, 11 czerwca 2021 16:32

Rowerowe akcje w niedzielę

Gnieźnianie i sympatycy Pierwszej Stolicy, którzy biorą udział w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski z każdym kilometrem starają się o wyższe pozycje w klasyfikacji miast biorących udział w akcji.
Już przed półfinałem IMP wiadomo było, że przy Wrzesińskiej nie zabraknie emocji. Gwarantowała to naszpikowana gwiazdami obsada.
W GOSiR trwają zapisy na letnie „Półkolonie na sportowo”. Tegoroczne wakacje letnie przyniosą dzieciom ponownie wiele radości i satysfakcji, a proponowane przez nas zajęcia nie pozwolą im się nudzić.
W minioną niedzielę Tarnowie Podgórnym odbyły się MP JKA Polska, na których to zawodach pojawili się reprezentanci Pierwszej Stolicy Polski.
W środę 9 czerwca na torze przy Wrzesińskiej odbędzie się półfinał IMP. Na starcie szesnastu żużlowców, którzy walczyć będą o przepustkę do finałowej rozgrywki. O awans do krajowego championatu rywalizować będzie jeden reprezentant AFORTI Start – Oskar Fajfer.
Strona 1 z 115

Ostatnio dodane