czwartek, 20 stycznia 2022 11:11

Niepokonany Widzew zmierzy się z KS Gniezno

Już w sobotę bardzo ciekawie zapowiadający się mecz 1. Polskiej Ligi Futsalu. Do Gniezna przyjedzie zespół, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał!
We wtorek w siedzibie ACCR (czeska federacja motocyklowa) odbyło się spotkanie w trakcie którego dyskutowano na temat kształtu i formy rozgrywek ligowych w kraju naszych południowych sąsiadów.
czwartek, 20 stycznia 2022 07:40

W ten weekend MKS PR Urbis zagra w turnieju

Już w najbliższy weekend żółto-czarne czeka kolejny sprawdzian formy przed inauguracją startu II rundy I ligi kobiet.
środa, 19 stycznia 2022 09:33

Trwają półkolonie z GOSiR-em

W miniony poniedziałek rozpoczął się pierwszy turnus półkolonii na "sportowo" organizowany przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Sztab szkoleniowy Aforti Start Gniezno przygotował plan na aktywne ferie dla adeptów zrzeszonych w szkółce żużlowej przy klubie z Pierwszej Stolicy.
MKS PR Gniezno ukończył trzydniowe zmagania w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek na pierwszym miejscu. Na zakończenie rozgrywek ekipa prowadzona przez trenera Roberta Popka wygrała z KS Otmęt Krapkowice 40:19 (18:7). Gnieźnianki wygrały bezapelacyjnie wszystkie swoje spotkania i awansowały do 1/8 finału Mistrzostw Polski!
poniedziałek, 17 stycznia 2022 08:06

Niespodzianka była blisko

Gnieźnieńskie szczypiornistki odpadły z rywalizacji o Puchar Polski. Zacięta walka trwała do ostatnich minut i zabrakło naprawdę niewiele. Zawodniczki MKS PR Urbis Gniezno przegrały dziś we własnej hali z Młynami Stoisław Koszalin 27-30.
poniedziałek, 17 stycznia 2022 07:56

Oskar Fajfer w StartTV

Swoją premierę miał nowy cykl materiałów klubowej telewizji StartTV. "Tajemniczy wywiad" to program w którym odsłaniamy nieco inną twarz żużlowców Aforti Start Gniezno.
Strona 1 z 146

Ostatnio dodane