Zapraszamy do udziału w nietypowej edycji gnieźnieńskiego turnieju szachowego, który odbędzie się w sieci. Mecze w szachach błyskawicznych będą się odbywać w kilku turach.
Miejski Klub Sportowy „Mieszko” szykuje wirtualne muzeum klubu pod nazwą Retro Mieszko. Tym samym zwraca się z prośbą i apelem do kibiców piłki nożnej z Pierwszej Stolicy Polski.
piątek, 13 marca 2020 07:44

Zmienione terminy kursów nauki pływania

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż w związku z zamknięciem basenu zmienione zostają terminy terminy zajęć nauki pływania małych dzieci, oraz weekendowych kursów nauki pływania
czwartek, 12 marca 2020 16:28

ZPRP zawiesza rozgrywki

Związek Piłki Ręcznej podjął decyzje o zawieszeniu rozgrywek do odwołania. W związku z tym najbliższe mecze MKS PR Urbis Gniezno.
W związku z zamknięciem basenu przy ul. bł. Jolenty, wielu jego użytkowników kieruje pytania o sytuację osób posiadających abonamenty.
Zmieniona została data Biegu Europejskiego, który planowo miał się odbyć w połowie kwietnia. Nowym terminem jest czerwiec br.
W sobotnie popołudnie Mieszko Gniezno zainaugurował wiosenną rundę zmagań ligowych. Pierwszym rywalem była Polonia Środa Wielkopolska.
Z powodu koronawirusa w całym kraju odwoływane są róże wydarzenia o charakterze masowym, a wczoraj spotkało to także poznański półmaraton. Póki co jednak Bieg Europejski jeszcze odbywa się zgodnie z planem.
Strona 1 z 100

Ostatnio dodane