Za nami chyba najdziwniejszy sezon w historii. Z powodu epidemii koronawirusa działaczom sportowym przyszło przedwcześnie zakończyć rozgrywki i wcześniej zacząć myśleć o nowym sezonie, który będzie dla wszystkich niewątpliwie trudny.
wtorek, 19 maja 2020 11:13

Samuraje mimo pandemii w treningu

Mimo panującej w naszym kraju sytuacji epidemiologicznej i zamkniętych z tego powodu hal treningowych, Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno nie próżnuje.
W związku z kolejnymi zmianami zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią COVID-19 od 18 maja udostępnione zostaną sale i hale sportowe.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek III ligi grupy 2 z zachowaniem kolejności ustalonej po 18 rozegranych spotkaniach. MKS Mieszko kończy tegoroczny sezon na piątym miejscu.
środa, 13 maja 2020 07:33

Mieszko nadal w zawieszeniu

Piłkarze i działacze MKS Mieszko Gniezno występujący w III lidze rozgrywek nadal nie wiedzą, na czym stoją. w kwestii kontynuacji rozgrywek sportowych.
Po kilkutygodniowej przerwie ponownie otwarte zostały miejsca do uprawiania sportu. Nie inaczej jest na kortach przy ul. Sobieskiego.
sobota, 02 maja 2020 09:04

Z Akademii Mieszko do Warty Poznań

Klub ze Strumykowej poinformował, że zawodnik Akademii Mieszko Gniezno Jakub Poterski został włączony do pierwszej drużyny Warty Poznań.
czwartek, 30 kwietnia 2020 13:52

Otwarcie niektórych obiektów sportowych

Od poniedziałku 4 maja z powrotem do użytku mają zostać udostępnione niektóre miejskie obiekty sportowe o charakterze otwartym.
Strona 1 z 76

Ostatnio dodane