16 najlepszych zawodników Nice 1. Ligi Żużlowej wystąpi w najbliższą sobotę, 21 września, na torze w Gnieźnie w turnieju, niejako podsumowującym zakończone przed kilkoma dniami zmagania w tej klasie rozgrywkowej.
W minionym tygodniu w Gnieźnie gościł chorwacki zawodnik Lecha Poznań, który spotkał się i trenował z młodymi piłkarzami z Lech Poznań Football Academy.
Szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno muszą jeszcze trochę poczekać na inaugurację sezonu I ligi kobiet gr. B 2019/20, bo mecz z MTS-em Żory, który miał się odbyć w tę sobotę, został przełożony. Wobec tego podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka rozpoczną rozgrywki wyjazdem do Jeleniej Góry. I-ligowe zmagania ruszyły w miniony weekend, kiedy to MKS PR URBIS Gniezno pauzował…
wtorek, 17 września 2019 08:16

Kolejne sukcesy zapaśników Husarza

W sobotę, 14 września 2019 roku w Poznaniu odbył się Międzynarodowy Turniej o memoriał (założyciela Klubu Sportowego Sobieski Poznań) Józefa Moczyńskiego w zapasach w stylu klasycznym.
poniedziałek, 16 września 2019 12:20

Działkowcy zmierzyli się między sobą

Podczas XII Pojedynku Sportowo-Rekreacyjnego Rodzinnych Ogrodów Działkowych na terenie Ogrodu im. Grodu Lecha 14 września 2019 roku odbyło się podsumowanie konkursu „przyjazne środowisku działki na nieruchomościach niezamieszkałych w Gnieźnie".
poniedziałek, 16 września 2019 10:11

Gniezno Santander Cup za nami

Turniej Gniezno Santander Cup 2019 przeszedł do historii. Triumfuje w nim MKS PR 05, a UKS Tuzinek 07 zajął trzecie miejsce.
Przedstawiamy czwartą i ostatnią część zdjęć biegaczy, którzy 15 września pobiegli w 42. edycji Biegu Lechitów. Wykonane zostały w rejonie Skiereszewa, tuż po wbiegnięciu do miasta.
Przedstawiamy trzecią część zdjęć biegaczy, którzy 15 września pobiegli w 42. edycji Biegu Lechitów. Wykonane zostały w rejonie Skiereszewa, tuż po wbiegnięciu do miasta.
Strona 1 z 73

Ostatnio dodane