poniedziałek, 15 października 2018 09:53

Szczypiorniak gromi w Bydgoszczy!

Kolejne zwycięstwo i to w jakim stylu! Po fantastycznym meczu i genialnej drugiej połowie Wilki wracają z tarczą z Bydgoszczy, gdzie pokonały KU AZS UKW 17:28 (11:11).
poniedziałek, 15 października 2018 08:44

Seminarium Karate z Inochi Gniezno

W minioną sobotę karatecy z Klubu Karate Inochi Gniezno mieli możliwość treningu po okiem shihana Dariusza Bajkowskiego 7 DAN, który na zaproszenie trenerów Klubu przyjechał do Gniezna.
Szczypiornistki MKS PR URBIS Gniezno nie zdołały zatrzymać lidera I ligi kobiet grupy A. SMS ZPRP I Płock triumfował w sobotę przy ulicy Sportowej 25:22, choć po pierwszej połowie w lepszej sytuacji znajdowały się gnieźnianki, prowadząc 15:12.
Pozytywnie można myśleć po sobotnim spotkaniu gnieźnian z gośćmi znad Wybrzeża - beniaminek III ligii pewnie pokonał jednego z najpoważniejszych kandydatów do awansu do II ligi.
Arcyciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie MKS PR URBIS Gniezno. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zmierzą się w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3 z liderem pierwszoligowych zmagań - SMS ZPRP I Płock. Początek meczu o godzinie 17:00.
czwartek, 11 października 2018 10:53

Hitowe spotkanie piłkarzy Mieszka!

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Strumykowej! W X kolejce III ligi piłkarze Mieszka Gniezno podejmować będą głównego kandydata do awansu do II ligi – Kotwicę Kołobrzeg.
wtorek, 09 października 2018 08:20

Historyczne zwycięstwo Wilków w II lidze!

Mamy to! Pierwsze, historyczne punkty w II lidze wędrują na konto Wilków i to od razu pełna pula. W sobotnim meczu Szczypiorniak Gniezno wygrał pewnie na własnym parkiecie z Jeziorakiem Iława 29:22 (19:14).
Od momentu uruchomienia nowej hali przy ul. Sportowej, miejsce do prowadzenia rozgrywek znalazły tam nie tylko kluby korzystające z boiska, ale także te, dla których przygotowano inne pomieszczenia. Jednym z nich jest klub zrzeszający miłośników wspinaczek górskich.