poniedziałek, 21 sierpnia 2017 07:35

GTM Start blisko finału po wygranej w Poznaniu

W drugich w tym sezonie derbach Wielkopolski na Golęcinie czerwono-czarni triumfowali 49:40 i są zdecydowanym faworytem przed rewanżem, który odbędzie się już 3 września. Najlepszym zawodnikiem spotkania był obcokrajowiec Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań Fredrik Jakobsen – 17 punktów w sześciu startach. Duńczyk dopiero w ostatnim biegu dnia znalazł pogromcę, a był nim kapitan GTM Start Mirosław Jabłoński.
W niedzielę 3 września na stadionie miejskim przy ulicy Strumykowej, odbędzie się pierwszy Turniej Firm i Zakładów Pracy w Piłce Nożnej.
W minioną środę 16 sierpnia, zawodnicy Szczypiorniaka Gniezno po raz pierwszy wybiegli na parkiet hali przy ulicy Paczkowskiego 4, by rozpocząć przygotowania do rozgrywek w sezonie 2017/2018.
W czwartkowy wieczór przy ul. Wrzesińskiej ponownie zaryczały motocykle żużlowe, które tym razem wyjechały na tor, by ścigać się w parowym starciu gwiazd.
W miniony wtorek w Radzyminie k. Warszawy odbyła się 26. edycja półmaratonu "Cud nad Wisłą". Gniezno reprezentował Patryk Łukaszewski.
Miniony weekend zawodnicy GTT Diament spędzili na Mazowszu w pięknie położonych Kozienicach, gdzie odbywał się finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski młodzików i juniorów w triathlonie.
czwartek, 17 sierpnia 2017 07:19

Udana inauguracja Mieszka na własnym stadionie

Bardzo udanie zaprezentowali się przed liczną publicznością piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka. We wtorek podopieczni Mariusza Bekasa, w pierwszym meczu na własnym stadionie w nowym sezonie, pewnie pokonali Unię Swarzędz 3:0. Po trzech kolejkach gnieźnianie zajmują drugie miejsce w tabeli.
W kolejnym odcinku cyklu biegowego wrócimy do tematu zdrowia biegaczy. Co ważne, powiemy nie tylko o formie fizycznej, ale także psychice osoby uprawiającej aktywność sportową. Spróbujemy powiedzieć, jak zapobiegać kontuzjom i radzić sobie z kryzysami sportowca.
Strona 1 z 190

Ostatnio dodane