Już w najbliższą sobotę z Rynku wystartuje po raz osiemnasty tytułowa wyprawa, organizowana przez tutejszy oddział Polskiego Klubu Ekologicznego.
W najbliższy czwartek (Krosno i Rawicz) oraz piątek (Gniezno i Poznań) będą organizatorami tytułowych turniejów.
Przedstawiamy oficjalny plakat, który promuje galę MMA Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego w Gnieźnie.
W ubiegłym tygodniu w hali sportowej przy Gimnazjum w Budzyniu odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych, rozgrywanych w ramach XVIII Gimnazjady. W zawodach tych udział wzięły cztery najlepsze reprezentacje gimnazjalne naszego województwa w obecnym roku szkolnym: Gimnazjum Buk, Gimnazjum nr 1 Kępno, Gimnazjum nr 3 Gniezno oraz gospodarz zawodów Gimnazjum Budzyń.
poniedziałek, 22 maja 2017 08:15

Rowerowy rajd z atrakcjami w Niechanowie

W minioną sobotę 20 maja br. odbył się  w Niechanowie VI Rodzinny Rajd Rowerowy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej przy wsparciu Urzędu Gminy i sponsorów w ramach obchodów Dni Niechanowa.
Było blisko, ale jednak nie ma tak łatwo - gnieźnianie w niedzielny wieczór udali się na kolejny wyjazdowy mecz - tym razem do Lublina.
W sobotni ranek grupa mieszkańców Gniezna udała się we wspólną, czwartą już wyprawę rowerową "Odjazdowy Bibliotekarz".
Mamy to, mamy awans do finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych! Nasze szczypiornistki zagrały kapitalny mecz i w świetnym stylu pokonały ekipę Victorii Tomaszów Mazowiecki. Potyczka z tomaszowiankami zakończyła się rezultatem 30:21.
Strona 1 z 175

Ostatnio dodane