W niedzielne południe po wystrzale z armaty nad Jeziorem Winiary wystartowała kolejna gnieźnieńska edycja Biegu Tropem Wilczym.
W niedzielne przedpołudnie nad Jeziorem Winiary odbył się Bieg Tropem Wilczym. W osobnej kategorii wiekowej wystartowały dzieci.
Bardzo dobre występy zawodników Dziecięcej Akademii Piłkarskiej „Chrobry-Gniezno” na ogólnopolskim turnieju w Koninie.
czwartek, 23 lutego 2017 13:00

RAZEM w Przedwiośnie

Zapraszamy do udziału w niecodziennej akcji, w trakcie której odbędzie się bieg, nordic walking oraz integracyjne morsowanie.
W sobotę 18 lutego w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się III i ostatni turniej XVI Grand Prix Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.
W niedzielę  zawodnicy Stellii Niechan Gniezno rywalizowali w Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów w Poznaniu.
W miniony weekend w sali sportowej OKSiR i obiektach Szkoły Podstawowej im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie odbyły się XVIII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym – II Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego i pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej – Posła do Parlamentu Europejskiego. W imprezie udział wzięło 160 uczestników w tym 120…
W niedzielne popołudnie w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyła się charytatywna impreza taneczna, której celem było wsparcie w leczeniu chorej gnieźnianki.
Strona 1 z 157

Ostatnio dodane