wtorek, 02 marca 2021 09:32

PS Gniezno Cup 2021 zakończony

W ostatni dzień lutego w hali przy ul. Sobieskiego w Gnieźnie odbył turniej skrzata organizowany przez Piłkarską Szkółkę Gniezno pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta.
W sobotę 27 lutego Orliki GKS Piast Łubowo rozegrały sparing z Huraganem Pobiedziska. Całe spotkanie było podzielone na trzy jednostki meczowe po 20 minut. Drużynę jak zawsze poprowadził duet trenerski Marcin Sporakowski – Mariusz Uramowski.
Koniec karnawału i początek Wielkiego Postu to czas, kiedy warto zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nie tylko przez wzgląd na tradycję chrześcijańską, ale również dla poprawy samopoczucia. Po świętach i karnawale często czujemy się ociężali, dlatego przyda nam się smaczny, lekki i zdrowy posiłek.
poniedziałek, 01 marca 2021 09:46

Akademia Pelikan brała udział w turnieju FOX CUP

Zawodnicy Akademii Pelikana Niechanowo przeżywali we Wrześni turniejowe emocje, albowiem  zawodnicy z rocznika 2014-2016 brali udział w FOX CUP.
To był ostatni sprawdzian zespołu z Niechanowa przed startem rundy wiosennej Klasy Okregowej Wielkopolskiej III. Podopieczni Andrzeja Stefańskiego zmierzyli się z ekipa z 5 ligi - GKS Lechita Kłecko.
Królewskie Morsy Gniezno po raz kolejny włączyły się do akcji społecznej, tym razem organizując zbiórkę darów na rzecz bezdomnych zwierząt.
czwartek, 25 lutego 2021 10:18

Pelikan Niechanowo - KS 1920 Mosina 4:0

Mecze piłkarskie często są spektaklami jednego aktora. Wczorajszy sparing Pelikana miał zdecydowanie dwóch piłkarzy, którym można przypiąć łatkę lub jak kto woli pelerynę bohatera - Stefański i Poltaszewski, ale od początku...
W minioną niedzielę odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa UKS Śrem dla dzieci, w którym wzięła udział także drużyna Formaton-Piasta Łubowo z rocznika 2011/2012.
Strona 1 z 101

Ostatnio dodane