spotkani
piątek, 24 marca 2017 14:32

Mocna obsada eliminacji Złotego Kasku

Trzy turnieje eliminacyjne do Złotego Kasku odbędą się w czwartek 30 marca na obiektach drużyn występujących w drugiej lidze – w Gnieźnie, Rawiczu oraz Opolu.
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie nagrodziło stypendiami dwudziestu jeden młodych sportowców z powiatu.
środa, 22 marca 2017 12:44

Sportowe zmagania zamiast wagarów

Po raz kolejny w pierwszy dzień Wiosny rozegrano XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych. 21 marca 2017 oku na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczytnikach Duchownych o puchar Krystyny Łybackiej Poseł do Parlamentu Europejskiego walczyło aż sześć drużyn. 
Szczypiornistki MKS Urbis Gniezno nie pozostawiły wątpliwości, kto jest liderem. We wtorkowy wieczór pewnie i zdecydowanie pokonały miejscowy KS AZS AWF Handball 28 Wrocław. 
Od 2016 roku włodarze GKR Tytan Gniezno jako główny cel postawili sobie rozbudowę strukturalną klubu, czego skutkiem miały być grupy młodzieżowe. Nabory trwają nieustannie, a już od ponad połowy roku regularnie trenuje grupa żaków i młodzików.
poniedziałek, 20 marca 2017 19:02

Rajdowy przejazd automobilklubu

W minioną sobotę odbył się rajd samochodowy zakwalifikowany do VI rundy Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz VI rundy Turystycznego Pucharu Polski pt. „Rajd ks. Onufrego Kopczyńskiego”.
Podopieczni Łukasza Staszkiewicza okazali się niepokonani w rozgrywkach strefowych, pokonując drużyny z województwa zachodnio-pomorskiego, zarówno na wyjeździe, jak i na własnym parkiecie.
W czwartek w hali Kiszkowie odbył się  5 Turniej „Szukamy Młodych Talentów” w Tenisie Stołowym. Ten niezmiennie cieszący się dużym powodzeniem cykl rywalizacji z "małą piłeczką" przyciągnął na starcie rekordową ilość  chłopców i dziewcząt ze szkól powiatu gnieźnieńskiego i nie tylko.
Strona 1 z 163

Ostatnio dodane