O szansie na współpracę i możliwość pozyskania dofinansowania na remont całej linii GKW rozmawiali przedstawiciele trzech samorządów.
Opublikowana została lista instytucji, które w tym roku otrzymają środki finansowe niezbędne do renowacji posiadanych przez nie zabytków.
Mija już dziewiąty miesiąc prac, realizowanych w ciągu przeprawy nad torami kolejowymi. Ponad połowa prac została już wykonana.
Miasto Gniezno ogłasza kolejny przetarg na wynajem pięciu mieszkań, które zainteresowani będą mogli wyremontować.
Firmy zainteresowane wykonaniem prac w Dolinie Pojednania przedłożyły swoje oferty - stawki są o wiele wyższe od zakładanej kwoty.
Jedna z głównych dróg wyjazdowych z Gniezna, przy której wciąż powstają nowe osiedla mieszkaniowe, wymaga kompleksowej przebudowy. W tej sprawie powstała petycja, pod którą każdy może się podpisać.
Kilkadziesiąt wniosków wpłynęło w ramach trzeciej edycji programu „Lepsza jakość powietrza w Gnieźnie", polegającego na wymienia źródeł ciepła w budynkach na terenie miasta.
Na dwóch gnieźnieńskich osiedlach pojawiły się nowe place zabaw, które zostały już oddane do użytku - jeden z nich powstał w miejscu starego, który wymagał przebudowy.
Strona 1 z 166

Ostatnio dodane