W najbliższych miesiącach kontynuację ma mieć chodnik, powstający wzdłuż szosy prowadzącej do Czerniejewa. W ten sposób Gniezno połączone ma zostać z Mnichowem i Pawłowem. 
Niedawno zakończyły się prace konserwacyjne i restauratorskie, przeprowadzone w kościele pw. św. Jerzego na Wzgórzu Lecha. 
Miasto Gniezno chce starać się o środki z rządowego programu na realizację projektów, które są niezbędne dla mieszkańców. 
Trwają prace, by podejść do tematu całkowitej przebudowy sieci kanalizacyjnej w ścisłym śródmieściu miasta. Może to być jedna z najdroższych i długotrwałych inwestycji.
Znamy już projekty, które przeszły ocenę formalną oraz merytoryczną i zostaną poddane pod głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gniezna na 2022 rok.
Przeszło trzy tony śniętych ryb, kilka zastępów straży pożarnej i pytanie - dlaczego w Jeziorze Jelonek co jakiś czas powtarza się ta sama sytuacja?
Dwa i pół kilometra drogi odremontowali własnym sumptem gnieźnianie przy wykorzystaniu sił własnych mięśni oraz wsparcia prywatnych firm. 
Na przejściu dla pieszych w ciągu ul. Winiary, łączącej ul. Gdańską z ul. Orcholską, powstała nowa sygnalizacja świetlna.
Strona 1 z 172

Ostatnio dodane