Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska stawia pytania

Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska nie chce rozliczać, ale stawia pytania o wydatki poczynione przez spółkę Urbis w 2021 roku.
#Tagi
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.





















URBIS duża firma, prawie 300 ludzi, to i koszty duże, nie to co w rodzinnej firmie zatrudniającej na minimum socjalne
A co to ma do rzeczy? Radny się pyta i należy się jemu odpowiedź. W końcu sami radnych wybralismy, więc niech sprawdzają i pytają. A jak wszystko okaże się OK, to nie ma sprawy.
Czytelnik i Nostradamus nie rozumieją istoty mediów. One są m. in. po to, by szerszemu ogółowi zasygnalizować ewentualne nieprawidłowości wladzy. Zazdrość, że radny omawia sprawy publicznie? Jeżeli panowie mają też taką wiedzę, to nic nie stoi na przeszkodzie, by swoją wątpliwości w mediach wyartykułować. A poza tym, to, że właśnie teraz wybrzmiały te pytania, to zapewne fakt, że wcześniej radny nie posiadał stosownych informacji. Panowie komentatorzy broniąc władzy, źle się jej przysługują, bo prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Widać, że idą wybory i trzeba sobie poszukać problem do rozwiązania :)) Jakoś nikt wcześniej się niczym nie zainteresował? Teraz? Nagle?
Jeżeli posiada Pan pewne informacje o niegospodarności po stronie Urbisu to proszę zgłosić to do odpowiednich organów a nie robić sobie kampanii wyborczej.
No, no, robi się ciekawie…………………..
A swoją drogą może dobrze by było, gdyby Nowym Prezydentem Gniezna został ktoś bezpartyjny . Nie związany ani z SLD, ani z PO ani z PiS czy SP. Ziemia Gnieźnieńska to jednak nasza lokalna, gnieźnieńska organizacja nie podlegająca naciskom z Warszawy !
Czy te wszystkie pytanie mogą zostac przez pana Radnego napisane w formie artykułu ? Będzie łatwiej sie do nich odnieść !
Obaj prezesi namaszczeni przez budasza więc pewnie dofinansują jego pomysły z pieniędzy spółki komunalnej jak właściciel nalega.przeciez się nie przeciwstawia mentorowi