Studia stanowią świetną okazję do wzmocnienia swojej pozycji zawodowej. Przy wyborze studiów warto zastanowić się, które kierunki poza przekazywaniem specjalistycznej wiedzy, kładą również nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności. Tego rodzaju kompetencje, ze względu na swoją uniwersalność, mogą okazać się niezwykle cenne w różnych obszarach zawodowych, niezależnie od branży czy stanowiska, które absolwent zdecyduje się podjąć.
Program studiów w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium został zaprojektowany tak, aby nabyte umiejętności i wiedza mogły być jak najbardziej przydatne w pracy zawodowej. Wykładowcy, będący doświadczonymi praktykami, przygotowują studentów na różnorodne wyzwania, jakie mogą napotkać w przyszłej pracy. Absolwenci posługują się umiejętnościami miękkimi, takimi jak zdolność do efektywnej komunikacji, pracy w zespole oraz zarządzania czasem, które są cenne na każdym stanowisku.
Sprawdź, jaka kariera czeka na Ciebie po ukończeniu kierunków w GSW Milenium:
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jest jedną z uczelni, która nie bierze pod uwagę punktów z matury w procesie rekrutacji. Warto pamiętać, że w GSW Milenium nie przeprowadza się także egzaminów wstępnych – od kandydata wymaga się jedynie załączenia skanu świadectwa maturalnego i zdjęcia do legitymacji oraz uiszczenie standardowej opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł oraz opłaty wpisowej. Przy rekrutacji liczy się jedynie kolejność zgłoszeń, dzięki czemu kandydaci nie muszą martwić się o pozycję na liście w przypadku, gdy wyniki z matury nie spełniły ich oczekiwań.
W GSW Milenium zjazdy odbywają się co dwa tygodnie w soboty i niedziele – tryb niestacjonarny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć prace ze studiami.
Nie czekaj, zainwestuj w swoją przyszłość już dziś. Zapisz się na studia w GSW Milenium i otwórz drzwi do kariery. Więcej informacji na temat rekrutacji i oferty uczelni na stronie www.studia.milenium.edu.pl
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.