Przejdź do treści głównej
26 maj, 2025
W minioną sobotę na Placu św. Wojciecha odbyły się towarzyskie zawody jeździeckie, zorganizowane przez UKS Master Gniezno. Uczestnicy rywalizowali w skokach przez przeszkody.

26 maj, 2025
Każda historia ma swój koniec – nie inaczej jest i tym razem. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, po prezentacji zawodniczek, klub oficjalnie ogłosił, że czterech z nich nie zobaczymy już w przyszłym sezonie w Żółto-czarnych barwach.

25 maj, 2025
W sobotę 17 maja 2025 roku w Poznaniu zostały rozgrane VI Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym, w których wzięli udział gnieźnieńscy Samuraje.

23 maj, 2025
W środę 21 maja 2025 r. Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie na strzelnicy pneumatycznej na hali sportowej przy ul. Czerniejewskiej zorganizowało i przeprowadziło Turniej Strzelecki z karabinka pneumatycznego z okazji 1000. Rocznicy powstania Państwa Polskiego.

23 maj, 2025
W hali im. Mieczysława Łopatki spotkały się dziś drużyny, które sąsiadują w tabeli Orlen Superligi. Taki sam dorobek punktowy oraz idealnie równy bilans bramek dawał wręcz pewność, że kibice mogli się spodziewać bardzo wyrównanej rywalizacji. Tak właśnie było. Mimo iż Pszczoły prowadziły od początku do końca to zawodniczki Piotrcovii nie odpuszczały aż do ostatniej syreny. Po niej na tablicy widniał wynik 32:25.

23 maj, 2025
W najbliższą sobotę na Placu św. Wojciecha odbędą się zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody, organizowane przez UKS Master Gniezno. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

22 maj, 2025
Powiat Gnieźnieński ponownie został oficjalnym sponsorem piłkarek ręcznych MKS URBIS Gniezno. Uroczyste podpisanie umowy odbyło 21 maja, podczas ostatniego w tym sezonie meczu „u siebie”.

21 maj, 2025
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza najmłodszych na wyjątkowe wakacje w ramach organizowanych półkolonii. Ruszyły już zapisy – odbywają się one w kilku pięciodniowych turnusach.

21 maj, 2025
Trwają wciąż zapisy do kolejnej edycji Biegu Śladem Ottona i Chrobrego – Łubowo odDYCHA 2025, który odbędzie się 31 maja na trasie z Dziekanowic do Łubowa.

21 maj, 2025
Już tylko godziny pozostały do zakończenia głosowania w plebiscycie Gladiatory 2025 ORLEN Superligi Kobiet. Gnieźnieńscy kibice nigdy nie zawodzą, niech tak samo będzie także dziś. To ostatni moment aby oddać głos na nasze Pszczoły.

21 maj, 2025
Przed gnieźniankami zostały już tylko dwa spotkania, z czego najbliższe będzie ostatnim w „Pszczelim Ulu”. Już w najbliższą środę rozegrane zostanie zaległe starcie pomiędzy MKS URBIS Gniezno, a MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

21 maj, 2025
W ostatnim domowym meczu sezonu 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet w wykonaniu PGE MKS-u FunFloor Lublin gospodynie pokonały MKS URBiS Gniezno. Wicemistrzynie Polski z Lublina zwyciężyły przed własną publicznością 36:31.