piątek, 23 lipca 2021 07:35

Kijkowe Trzemeszno ruszyło w Polskę

Po przerwie związanej z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami w kwestii organizacji masowych imprez sportowych, zawody powoli wracają do wersji na „żywo”. Na upragnione, kijkowe trasy coraz częściej wybierają się członkowie „Kijkowego Trzemeszna” i udowadniają, iż nadal są w wysokiej formie.
czwartek, 22 lipca 2021 07:39

Pelikan poznał ramowy terminarz 5 ligi

W minioną środę WZPN opublikował ramowy terminarz rundy jesiennej 5 ligi grupy 2, gdzie został ulokowany Pelikan Niechanowo.
Ostatnie doniesienia związane z rezygnacją Rafaela Wojciechowskiego wywołały sporo zamieszania i niepokoju wśród fanów AFORTI Start Gniezno.
Władze Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start odnieśli się do rewelacji, jakimi miałby być konflikt z kluczowym zawodnikiem drużyny.
Zapraszamy do nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia sportowego "Z Bieżni na Olimpiadę", które odbędzie się 4 września 2021 na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie.
W miniony weekend tj 17-18 lipca 2021 r zawodnicy Diamentu kolejny raz podjęli rywalizację w 15 Grand Prix Wielopolski w Pływaniu Długodystansowym.
Znamy już składy drużyn na żużlowy mecz Północ vs Południe o puchar Fundacji PZM, który odbędzie się 24 lipca 2021 r. o godzinie 16.30 na stadionie miejskim w Krośnie przy ul. Legionów 1.
Dokładnie za miesiąc rozpoczną się Mistrzostwa Europy gr. B – Eurohockey Championship II w Gnieźnie. Z tej okazji w pierwszej stolicy Polski odbyła się konferencja prasowa.
Strona 1 z 119

Ostatnio dodane