Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z akcji promocyjnych, które przewidziano w grudniowe wydarzenia.
Rezerwy przed szansą podreperowania dorobku punktowego za ostatnia porażkę w Świebodzinie. W najbliższą niedzielę KAPI Meble MKS PR II Gniezno podejmie na własnym parkiecie MKS Zagłębie II Lubin.
Zmarły przed tygodniem strongman, który po miesięcznym pobycie w szpitalu przegrał walkę o życie, zostanie pochowany na cmentarzu przy ul. Witkowskiej.
W arcyciekawie zapowiadającym się pojedynku w sobotę, 4 grudnia MKS PR URBIS Gniezno podejmować będą w meczu na szczycie pierwszej ligi drużynę Pogoń Szczecin.
środa, 01 grudnia 2021 11:36

Lodowisko rusza od 6 grudnia

Po rocznej przerwie wraca do Gniezna lodowisko. Tym razem ulokowane będzie przy ul. Pocztowej, na terenie boiska przy „Czwórce”. Lodowisko będzie dostępne od szóstego grudnia, będzie działać 7 dni w tygodniu od godz. 10 do 22, z koniecznymi krótkimi przerwami technicznymi.
Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet w pięknym stylu wygrała w Podgoricy turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata U20 2022.
KAPI Meble MKS PR II Gniezno przegrał z ligowym sąsiadem w Świebodzinie z miejscowym UMKS Liderem 24:20 (12:10). To trzecia przegrana podopiecznych trenera Roberta Popka i Romana Solarka w tym sezonie.
Miłośnicy spacerów "z kijkami" mają teraz do dyspozycji kilka tras, poprowadzonych po lasach znajdujących się w rejonie Lubochni.
Strona 1 z 140

Ostatnio dodane