Po miesiącu od dramatycznego wypadku, któremu uległ na toruńskiej motoarenie Mateusz Jabłoński, pojawiły się dobre wieści o jego stanie zdrowia.
poniedziałek, 27 września 2021 13:00

Wyłoniono strzeleckiego Króla Żniwnego

W minioną niedzielę odbyły się zawody strzeleckie o tytuł Króla Żniwnego KBS Witkowo. Został nim Mieczysław Knast. 
poniedziałek, 27 września 2021 12:37

Pelikan wraca z tarczą z Lubonia

Pelikan Niechanowo w ramach 6 kolejki rozgrywek RedBox 5 Ligi udał się na wyjazd do Lubonia aby tam zmierzyć się z miejscową Stellą.
poniedziałek, 27 września 2021 12:11

Mistrzostwo Świata w karate dla Jolanty Woźniak

W minioną sobotę gnieźnianka Jolanta Woźniak, reprezentująca barwy gnieźnieńskiego klubu, zdobyła tytuł Mistrzyni Świata.
Polski Związek Triathlonu ogłosił wyniki w klubowej klasyfikacji końcowej Pucharu Polski 2021.
poniedziałek, 27 września 2021 07:58

Wymarzona inauguracja dla MKS PR Urbis Gniezno

MKS PR URBIS Gniezno udanie zainaugurował zmagania w ramach I ligi kobiet gr. A. W sobotę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka po niesamowitym spotkaniu pokonały zwycięzcę ubiegłorocznych rozgrywek SPR Sambor Tczew 31:26. Najwięcej bramek dla zespołu z Pierwszej Stolicy Polski rzuciła Magdalena Nurska, nowa twarz w zespole z Gniezna, dotychczasowa trzykrotna królowa strzelczyń I ligi (8).
W sobotnie popołudnie na terenie Stada Ogierów odbyła się druga edycja nietypowego biegu - prawdziwie piwnego wyzwania dla odważnych.
Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022, które upoważniają do wejścia na domowe spotkania gnieźnieńskiej drużyny.
Strona 1 z 129
m

Ostatnio dodane