Jak poinformował GOSiR, od 12 sierpnia po kilkudniowej przerwie, ponownie zostało otwarte kąpielisko nad Jeziorem Winiary.
piątek, 12 sierpnia 2022 12:12

MKS PR po pierwszych sparingach

W ostatnich sparingach zawodniczki MKS PR Gniezno odbyły spotkania sparingowe, podczas których sprawdziły się przed nadchodzącym sezonem.
Już za dwa tygodnie w Gnieźnie odbędzie się zgrupowanie, na które przybędą goście z Anglii - Strike 06 Luthon.
środa, 10 sierpnia 2022 09:19

Rowerowy Speedway z Jagodą - trwają zapisy

Zapraszamy wszystkich serdecznie na drugą edycję imprezy Rowerowy Speedway z Jagodą SAM - już pod koniec sierpnia. Zapisy trwają!
Jak poinformował GOSiR, w związku z decyzją Sanepidu, kąpielisko nad Jeziorem Winiary zostało zamknięte do odwołania.
W miniony weekend nasz zespół ścigał się na wyjeździe z ekipą z Torunia. Tym razem ponieśliśmy dwie porażki – w CS Superlidze, a także Młodej CS Superlidze. “Starszy” zespół Orła obronił jednak punkt bonusowy, a w przypadku młodszych ekip – to “oczko” przepadło.
Szykuje się nie lada gratka dla fanów Lecha Poznań. Już 16 sierpnia do Niechanowa przyjadą piłkarze klubu ze Stolicy Wielkopolski po to aby zmierzyć się z Oldboyami Pelikana Niechanowo w ramach Okręgowego Pucharu Polski.
Spora grupa miłośników koni oraz samych koniarzy pojawiła się na placu za katedrą, gdzie zorganizowano zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody.
Strona 1 z 167

Ostatnio dodane