|  MN  |  Zostaw komentarz

Nienajlepszy debiut w Lidze Bałtyckiej

W sobotę 5 kwietnia odbył się pierwszy turniej rundy wiosennej – Grand Prix Baltic Rugby 7’s – Międzynarodowy Turniej Rugby 7. Oprócz drużyn gospodarzy – RC Koszalin – oraz Tytana Gniezno udział wzięły Rugby Biesal, Barbarians Śrem/Szczecinek, RK Kuršiai z Litwy oraz RK Miesnieki z Łotwy.

Rywalizację grupową drużyna z Gniezna zakończyła na II miejscu dzięki wygranej z Barbarians 54:0 i porażce z drużyną Litwinów RK Kuršiai 12:38. W półfinałach ulegliśmy Łotyszom z RK Miesnieki 0:26, co spowodowało walkę jedynie o 3 miejsce. Tu czekała na Tytanów rywalizacja z gospodarzami – RC Koszalin. Gnieźnianie zaczęli bardzo zmotywowani po porażce w półfinale, ale niestety na starcie 2 razy sprezentowali piłkę rywalom. Do przerwy nawiązywali walkę, ale na więcej nie starczyło im sił. Przeciwnicy okazali się lepsi i spotkanie zakończyło druzgocącym wynikiem 52:5 dla koszalińskiej drużyny.

Ostatecznie turniej Tytan zakończył na IV miejscu. Przed Tytanami dużo pracy przed następnym turniejem, który odbędzie się w Gnieźnie już 27 kwietnia!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.