Miasto pyta organizacje o potrzeby i zaprasza na spotkanie. Powstaje projekt Centrum NGO
Miasto Gniezno rozpoczyna prace nad utworzeniem Centrum NGO, które ma wspierać działalność organizacji pozarządowych oraz rozwój wolontariatu. W związku z przygotowaniem projektu samorząd zaprasza przedstawicieli trzeciego sektora na spotkanie konsultacyjne.



