Rower miejski powraca – rozpoczyna się kolejny sezon
Od 1 marca na ulice Gniezna ponownie wyjadą czerwone rowery, dostępne do wypożyczenia w ramach działającego od kilku lat systemu. Z tej możliwości rocznie korzysta kilka tysięcy nie tylko mieszkańców, ale i przyjezdnych – zwłaszcza, że pierwsze pół godziny jest darmowe. Rowery w ostatnich tygodniach były przygotowywane do kolejnego sezonu – ważne jest jednak, by każdy je uszanował i korzystał z nich, pamiętając o regulaminie.


