Tag: kolizja drogowa
Zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i poruszania się pojazdem, w którym wcześniej zamienił tablice rejestracyjne od innego pojazdu, usłyszał dzisiaj 42-latek z Trzemeszna. Wszystko rozegrało się w niedzielny, wczesny poranek niedaleko tej miejscowości.
Zderzenie przed supermarketem
W sobotni wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na szosie prowadzącej przez Niechanowo, gdzie samochód uderzył w poprzedzające go inne auto.
Kolizja na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego
We wtorkowe popołudnie na obwodnicy śródmieścia doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki oraz samochodu osobowego. Przez pewien czas ruch był zablokowany
Auto uderzyło w drzewo. Skończyło się na mandacie
W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na szosie prowadzącej przez Rybno Wielkie w gminie Kiszkowo. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej.
Dachowanie na łuku drogi
Skutki zbyt dużej prędkości na zakręcie odczuli podróżujący samochodem osobowym, który dachował w sobotni wieczór na szosie prowadzącej z Gniezna w kierunku Mieleszyna. Po tym zdarzeniu jedna osoba trafiła do szpitala.
Zderzenie dwóch samochodów w centrum
W sobotni, wczesny wieczór na skrzyżowaniu dwóch ulic w śródmieściu Gniezna doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu konieczna była interwencja służb.
Zderzenie samochodu dostawczego i ciągnika rolniczego
W środowy ranek służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło we wsi Goraniec w gminie Czerniejewo.
Zderzenie na Wiadukcie Solidarności
W sobotnie, deszczowe przedpołudnie, służby zostały skierowane do zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania Wiaduktu Solidarności i ul. Gdańskiej. W wyniku tego wystąpiły czasowe utrudnienia w ruchu.
Zderzenie przez wymuszenie. Skończyło się mandatem i punktami
W miniony wtorek w Witkowie służby zostały wezwane do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Pawła II. Zakończyło się ono sporym mandatem oraz nabiciem punktów na koncie kierującej autem.
Auto na boku na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego
W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło na obwodnicy miejskiej, na wysokości Winiar – na nitce w kierunku Poznania. Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania – sprawczyni z innego auta została ukarana mandatem.
Samochód wbity w drzewo. W pobliżu nikogo nie było
W sobotni ranek służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło na szosie prowadzącej w kierunku Trzemeszna od strony Orchowa. Po dotarciu na miejsce zastano samochód po uderzeniu w drzewo, ale bez jakichkolwiek osób w pobliżu. Prowadzono także działania poszukiwawcze.
Wieczorna kolizja na S5
We wtorkowy wieczór na drodze ekspresowej, na nitce prowadzącej w kierunku Poznania, doszło do kolizji drogowej – w jej wyniku auto zakończyło jazdę w przydrożnym rowie. Na miejscu interweniowały służby.













