32-latek odpowie za kradzież prądu
Policjanci ujawnili w mieszkaniu zajmowanym przez 32-latka nielegalny pobór energii elektrycznej. Mimo iż sprawa wydawać może się błaha, to jednak mieszkaniec Trzemeszna odpowie za to przed sądem, gdyż grozi mu nawet do 5 lat więzienia.


