Uczennica gnieźnieńskiej Szkoły Muzycznej wystąpi w „Mam Talent!”
Iga Tarnogrodzka, uczennica Szkoły Muzycznej, została zaproszona do udziału w 17. edycji programu „Mam Talent!” emitowanego na antenie TVN. Młoda perkusistka zaprezentuje swoje umiejętności, które potwierdzają już inne odniesione sukcesy.


