Mężczyzna zasłabł w trakcie interwencji. Zmarł w szpitalu
W czwartek służby zostały wezwane do mężczyzny, którego zachowanie wskazywało na silne pobudzenie. W trakcie przeprowadzonej interwencji stał się agresywny, a w trakcie próby obezwładnienia zasłabł. Pomimo reanimacji, zmarł w szpitalu.



