Tag: osiedle ustronie
Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa zakończyła prace nad nowym logotypem. Jak poinformował zarząd, nowy znak graficzny ma odzwierciedlać rozwój spółdzielni, a jego wdrażanie będzie przebiegać stopniowo przez najbliższe miesiące.
24 ciosy nożem. Sprawca zabójstwa żony w mieszkaniu przy ul. Sikorskiego stanął przed sądem. „Bardzo ją kochałem”
Związek z prawie 30-letnim stażem i konflikt, który – jak twierdzą bliscy – narastał miesiącami. Przed Sądem Okręgowym w Poznaniu ruszył proces 75-letniego mieszkańca Gniezna oskarżonego o zabójstwo żony. Choć początkowo mówiło się, że przyczyną tragedii był spór o samochód, pierwsza rozprawa odsłoniła znacznie bardziej skomplikowane tło: alkohol, pieniądze, konflikty i relację, która w zasadzie mogła zakończyć się rozwodem. W bloku przy ul. Sikorskiego w Gnieźnie doszło jednak do zbrodni.
Wstrzymanie dostawy ciepłej wody na os. Ustronie i Arkuszewo
Od wtorkowego wieczoru do północy z 3 na 4 czerwca część mieszkańców Gniezna będzie pozbawiona dostępu do ciepła systemowego. Przerwa ma związek z pracami prowadzonymi przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.
Czasowa zmiana w zarządzie Spółdzielni Mieszkaniowej
Podczas kwietniowego posiedzenia Rady Nadzorczej w Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wprowadzono zmiany w strukturze organizacyjnej, które mają zapewnić ciągłość jej funkcjonowania. W tym celu, z rocznego pobytu na emeryturze, do pracy w Zarządzie na stanowisku zastępcy powrócił Roman Klejborowski, otrzymując obowiązki pełnione dotąd przez prezesa.
Sieć ciepłownicza przejdzie digitalizację. Jej stan i przesył będzie pod lepszą kontrolą
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie wdraża nowy system kontroli sieci ciepłowniczych, polegający na digitalizacji całej infrastruktury. Oznacza to tyle, że wszystkie urządzenia będą połączone w jeden system, informujący o aktualnym stanie. Na ten cel pozyskano dofinansowanie oraz pożyczkę.
W sylwestrową noc podpalił auto byłej partnerki. Trafił do aresztu
35-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Kiedy wszyscy już przywitali nowy rok, ten wyruszył na parking na os. Ustronie w Gnieźnie podpalił samochód swojej byłej partnerki, powodując nie tylko pożar tego pojazdu, ale także uszkodzeniu innych. Sprawca decyzją sądu trafił do aresztu.
Prokuratura ujawniła ustalenia w sprawie tragedii na os. Ustronie
Najpierw córka miała zabić własną matkę, a następnie odebrała sobie życie. Z uwagi na okoliczności dramatu, który rozegrał się w jednym z bloków przy ul. Sikorskiego, dzisiaj odbyła się sekcja zwłok. Jedną z okoliczności branych pod uwagę jest choroba młodszej z kobiet.
Ciała dwóch osób znalezione w mieszkaniu
W jednym z mieszkań w bloku na os. Ustronie w Gnieźnie służby znalazły ciała dwóch kobiet. Na miejscu od godzin popołudniowych pracują policja oraz prokurator.
Teren przy ul. Spokojnej zostanie wydzierżawiony. Będzie strefa rekreacji i treningów dla psów
Radni miejscy podejmują decyzję w sprawie wydzierżawienia na najbliższe 10 lat terenu przy ul. Spokojnej, pomiędzy Jeziorem Winiary a torami kolejowymi. Obecnie jest to pole, a zainteresowana nim osoba ma pewne plany, które omówiono na jednej z komisji. Mają tam powstać wybiegi dla psów, także do ich szkolenia, ale również strefa rekreacji dla mieszkańców.
Uderzył w auto i odjechał. Właścicielka poszukuje świadków
Nieznany sprawca w minioną niedzielę 21 września br. w rejonie ul. Sportowej/Zabłockiego doprowadził do kolizji z zaparkowanym tam samochodem, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Właścicielka pojazdu poszukuje świadków, którzy mogli widzieć zdarzenie.
Wyłączenie ciepła systemowego w kilku budynkach przy ul. Zabłockiego i Staszica
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie poinformowało, że za kilka dni planowane jest trzydniowe wyłączenie dostaw ciepła systemowego do kilku budynków położonych w rejonie ul. Staszica i Zabłockiego.
Sprzeczka o dzieci zakończona uderzeniem kobiety
Cios, który otrzymała kobieta, nie zakończył się nawet interwencją medyczną – informuje gnieźnieńska policja, odnosząc się do doniesień o zdarzeniu, jakie miało miejsce na placu zabaw przy ul. Sikorskiego na os. Ustronie.












