Ruszyła budowa parku kieszonkowego między ul. Dworcową a Kościuszki
Dzięki dofinansowaniu unijnemu i pomimo panującej „minusowej” aury, rozpoczęły się pierwsze prace przy realizacji zadania, jakim jest utworzenie parku kieszonkowego za miejskim żłobkiem, na niewykorzystanym do tej pory terenem zielonym. Powstanie tutaj wyniesiona na palach ścieżka, prowadząca od strony wiaduktu do ul. Kościuszki.


