Rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa dla kolejnego rocznika
Opublikowane zostało obwieszczenie Wojewody Wielkopolskiego w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej na terenie województwa wielkopolskiego – w tym także powiatu gnieźnieńskiego. Obejmuje ona roczniki 2007 oraz te, osoby, które zostały wskazane w treści dokumentu. Rozpoczyna się już na początku lutego br.



