Przejdź do treści głównej

Tag: wielobój morski

Uczniowie z „Trójki” i „Ósemki” najlepsi w XXI Wieloboju Morskim. Złota Kotwica trafiła do Gniezna

Reprezentanci Gniezna zwyciężyli w XXI Wieloboju Morskim o Złotą Kotwicę Marynarki Wojennej, który odbył się 30 maja w Świnoujściu. Dzięki bardzo dobrym wynikom zarówno w rywalizacji sprawnościowej, jak i Konkursie Wiedzy Marynistycznej, drużyna z Pierwszej Stolicy Polski sięgnęła po główne trofeum.

Czytaj dalej