Przejdź do treści głównej

Tag: wydział do walki z przestępczością gospodarczą

Zatrzymano „odbieraka”. Stał przy bankomacie i wyciągał pieniądze „za BLIK”

Dzięki szybkiej reakcji, policjanci zatrzymali 16-latka, który został wciągnięty w przestępczy proceder, polegający na wyłudzeniu pieniędzy metodą „na BLIK”. Młodzieniec trafił w ręce funkcjonariuszy po tym, jak otrzymali sygnał z Warszawy, że w ich rejonie ktoś przejmuje podawany kod i wypłaca pieniądze.

Czytaj dalej

21-latek sprzedawał e-papierosy bez akcyzy. Za nielegalny handel czekają go konsekwencje

Policjanci z gnieźnieńskiej komendy po raz kolejny uderzyli w nielegalny rynek wyrobów akcyzowych. Podczas działań przeprowadzonych w jednym z mieszkań zabezpieczyli znaczną liczbę produktów, które miały trafić do obrotu. Sprawa dotyczy młodego mieszkańca Trzemeszna.

Czytaj dalej