Przejdź do treści głównej

Tag: wypadek drogowy

Policja ustala okoliczności tragicznego wypadku

52-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego, zginęła w wyniku zdarzenia, do jakiego doszło w czwartkowy wieczór na drodze krajowej nr 15. Obecnie nie są jeszcze znane dokładne okoliczności całego zdarzenia – te są dopiero ustalane przez policję. Jedno z przejeżdżających aut najechało na leżące na drodze elementy rozbitych pojazdów, na skutek czego zostało uszkodzone.

Czytaj dalej

Dachował, uciekając przed policją. Miał alkohol we krwi

Wracamy do sprawy wypadku, do jakiego doszło w sobotni wieczór na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. Kierujący Audi, który doprowadził do zdarzenia po policyjnym pościgu, był pijany. To nie jest jedyne jego przewinienie za kierownicą, a za całość odpowie przed sądem – najpierw jednak usłyszy zarzuty.

Czytaj dalej

Bus wypadł z drogi i zakończył jazdę w krzakach. Trzech pasażerów z obrażeniami

W sobotni ranek na lokalnej drodze, prowadzącej z Mieleszyna w kierunku Świniar, doszło do wypadku drogowego z udziałem minibusa przewożącego pasażerów. Jak wynika z ustaleń policji, powodem zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Czytaj dalej

Wypadków i kolizji nie ubywa. Ryzyko na drogach się nie opłaca

W powiecie gnieźnieńskim w minionym roku miało miejsce 16 297 naruszeń przepisów ruchu drogowego, za które nałożono 11 780 mandatów – to dwie cyfry, podane przez Policję w rocznym podsumowaniu. Niestety w zestawieniu z ostatnimi latami, liczba wypadków i kolizji utrzymała się na podobnym poziomie. Sporo kierowców jeździ także „na podwójnym gazie” oraz bez posiadanych uprawnień.

Czytaj dalej

Poszkodowana walczy o zdrowie – poszukiwany kierowca ciężarówki

Poszukiwany jest kierowca, z którego to ciężarówki na samochód osobowy spadła bryła lodu, rozbijając szybę i poważnie raniąc pasażerkę – lekarze walczą o wzrok kobiety. Pojazd sprawcy jednak odjechał z miejsca zdarzenia i obecnie trwają działania zmierzające do jego ustalenia.

Czytaj dalej

Bryła lodu spadła z naczepy na auto. Pasażerka trafiła do szpitala

Z obrażeniami głowy trafiła do szpitala kobieta, która jako pasażerka jechała autem, na które spadł lód z poprzedzającej ich ciężarówki i przebił szybę. Policjanci prowadzą działania w celu ustalenia pojazdu, który doprowadził do tego zdarzenia.

Czytaj dalej