Zespół „Presto” świętował 25 lat istnienia
Za nami pełen emocji i wzruszeń koncert jubileuszowy zespołu Presto. 25 października 25-lecie działalności w gościnnych progach MOK-u uczciło siedem pań ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie. Zaśpiewały wiele znanych i lubianych piosenek, a także przedstawiły historię grupy.


