Młodzieżowcy MRGarden GKM Grudziądz potwierdzają wysoką formę w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. We wtorek wygrywają kolejne zawody w ramach grupy trzeciej. Podopieczni trenera Roberta Kościechy zdobyli 25 punktów. Na pozycjach II-III sklasyfikowani zostali młodzieżowcy Aforti Startu Gniezno oraz Get Well Toruń. Obie ekipy zakończyły dzisiejszy turniej z dorobkiem 20 oczek.
Pozytywni ludzie, cosplayerzy, youtuberzy i e-sportowcy, turnieje oraz konkursy z nagrodami, specjalnie przygotowanych dla naszych fanów gamingu oraz mnóstwo innych atrakcji - to czeka nas na przełomie maja i czerwca w Pierwszej Stolicy Polski.
Przed nami kolejna edycja branżowego rajdu rowerowego bibliotekarzy, czyli „Odjazdowego bibliotekarza”. W tym roku wyruszy on w kierunku wsi Ostrowite Prymasowskie.
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w półkoloniach „na sportowo”, które odbywać się będą w 5-cio dniowych turnusach trwających od poniedziałku do piątku - przez cały okres wakacji letnich. Zajęcia prowadzone będą w godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad). Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 lat…
W sobotnie przedpołudnie nad Jeziorem Winiary odbyła się impreza biegowa, z której dochód wesprze działalność Stowarzyszenia Razem.
Zapraszamy na sobotnią imprezę charytatywną, podczas której każdy będzie mógł wziąć udział w biegu wspierającym działania Stowarzyszenia Razem.
czwartek, 16 maja 2019 10:40

Mieszko z Radunią o podium

Już w najbliższą sobotę MKS Mieszko Gniezno podejmować będzie zespół Radunia Stężyca. Starcie obu ekip w sposób bezpośredni wpłynie na układ w górnej części  tabeli.
W sobotę (18 maja) w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki odbędzie się wydarzenie, jakiego w pierwszej stolicy Polski jeszcze nie było. Tego dnia czeka nas finał PGNiG Pucharu Polski kobiet pomiędzy SPR Pogonią Szczecin i Metraco Zagłębiem Lubin. Wciąż można kupować bilety na to wydarzenie.
Strona 1 z 88

Ostatnio dodane