|  Rafał Wichniewicz

6 medali dla zawodniczek AKT Samuraj we włoskim Rimini

Mistrzostwo i 3 tytuły Wicemistrzyń Europy wracają do Gniezna z Włoch, gdzie w Rimini zakończyły się 26 Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan.

W zmaganiach brały udział zawodniczki Akademii Karate Tradycyjnego „Samuraj” Gniezno – Aleksandra Politowicz i Wiktoria Łuczyńska. Znalazły się one w reprezentacji Polski na 26. Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan, które właśnie zakończyły się we włoskim Rimini.

Klub poinformował, że do Gniezna dziewczyny wracają z 6-cioma medalami w tym 1 Mistrzostwem i 3-ma tytułami Wicemistrzyń Europy! – Wiktoria w sobotę w kategorii junior wywalczyła srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe oraz brązowy medal w kata drużynowym. Ola, która wystartowała w niedzielę w konkurencjach seniorskich przywiezie do Gniezna złoty medal w kumite drużynowym, srebrny medal w kumite indywidualnym, srebrny medal w kata drużynowym i brązowy medal w kata indywidualnym – informują.

Gratulujemy osiągniętego wyniku oraz kierowane są one także do trenera Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan), który przygotowuje zawodniczki do startów.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.