|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

„Fotowoltaiczna” promocja na kortach w parku

Gnieźnieński Klub Tenisowy zaprasza zainteresowanych do promocyjnej akcji na swoich obiektach przy Parku Miejskim. Wystarczy podać konkretne hasło.

W minioną środę informowaliśmy o nietypowej sytuacji na terenie przy ul. bł. Jolenty, gdzie na terenie kortów tenisowych GOSiR-u powstają panele fotowoltaiczne (zobacz więcej). Choć obiekt nie był użytkowany i mocno zdekapitalizowany, to jednak takie usytuowanie infrastruktury generującej prąd z promieni słonecznych wzbudziło różne uwagi.

Idąc za tym, Gnieźnieński Klub Tenisowy zachęca do skorzystania z promocji na swoich kortach mieszczących się przy ul. Sobieskiego. Na hasło „Fotowoltaika na kortach” do 5 maja br. obowiązywać będzie 20% zniżka na wynajem kortu. Rezerwacje i więcej informacji można pozyskać na poniższym plakacie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wilk
wilk
29/04/2023 17:43

Przestańcie już z tą fotowoltaiką,bo za kilka lat okaże się,że nie będzie gdzie tej tandety chińskiej składować i znowu eurokołchoz będzie miał problemy z ochroną klimatu,śladem węglowym i .bzdurami wymyślonymi przez bogoli co chcą rządzić światem !!

Marek ZYGMUNT
Marek ZYGMUNT
27/04/2023 14:23

Genialne posunięcie !© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.