Przejdź do treści głównej



Kolejne dobre informacje o zdrowiu Patryka Budniaka. Żużlowiec robi postępy

Patryk Budniak, fot. Patryk Sobota, źródło: GTM Start

Klub Start Gniezno poinformował, że cały czas poprawia się stan zdrowia Patryka Budniaka, który uległ wypadkowi podczas meczu ponad tydzień temu. Zawodnik notuje kolejne postępy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Zawodnik wkrótce ma zostać posadzony na wózku.

Jak poinformowano, żużlowiec porusza już nogami i śledzi mecze żużlowe. W środę ma również po raz pierwszy opuścić salę szpitalną i zostać posadzony na wózek, co stanowi następny etap w procesie leczenia i rehabilitacji.

– W stałym kontakcie z tatą zawodnika pozostaje Krzysztof Cegielski. Były reprezentant Polski zadeklarował pełne wsparcie w leczeniu i rehabilitacji Patryka, co pokazuje, jak wielką solidarnością wykazuje się całe środowisko żużlowe – informuje GTM Start.

Bliscy i wspierający Patryka Budniaka podziękowali także za dotychczasowe wiadomości, wsparcie oraz wpłaty przekazywane na internetową zbiórkę na rzecz jego leczenia i rehabilitacji. Do tej pory zebrano już ponad 400 tys. złotych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments