|  Artykuł sponsorowany  |  1 komentarz

Nabór do programu zdrowotnego „Rehabilitacja dla Ciebie”

W Gnieźnie trwa nabór do programu zdrowotnego: „Rehabilitacja dla Ciebie – terapia, edukacja, działanie!!!”.

Dokuczają Ci bóle kręgosłupa lub mięśni, masz problemy ze stawami? Jeśli jesteś kobietą w wieku 50-59 lat lub mężczyzną w wieku 50-64 lata i mieszkasz w Wielkopolsce – weź udział w wyjątkowym programie zdrowotnym „Rehabilitacja dla Ciebie – terapia, edukacja, działanie!!!”. Skorzystasz z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych pod okiem najlepszych specjalistów fizjoterapii i ciekawych zajęć rekreacyjno-sportowych.

Pani Barbara ma 57 lat, pracuje jako księgowa. Od lat zmaga się z bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Gdy dostała skierowanie od lekarza na zabiegi, w poradni rehabilitacyjnej NFZ dowiedziała się, że minimalny czas oczekiwania to minimum osiem miesięcy. Liczyła na szybką pomoc, ból utrudniał jej normalne funkcjonowanie w pracy. Natomiast koszt leczenia w prywatnej przychodni był zbyt dużym wydatkiem, zważywszy, że rehabilitacja zazwyczaj obejmuje serię zabiegów, a nie jednorazowe działanie.

Na szczęście, koleżanka z pracy poleciła pani Barbarze projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Skierowany jest do aktywnych zawodowo kobiet (w wieku 50-59 lat) i mężczyzn (50-64 lat) mieszkających w Wielkopolsce. Aby zakwalifikować się do niego wystarczyło tylko skierowanie od lekarza specjalisty i spełnienie powyższych kryteriów: – To był strzał w dziesiątkę! Chodziłam przez 20 dni na różnorodne zabiegi rehabilitacyjne za jedyne 99 zł! Profesjonalna pomoc i opieka specjalistów fizjoterapii, 5 zabiegów dziennie od poniedziałku do piątku. W dogodnej lokalizacji – w gabinetach Centrum Medycznego PCFF w Gnieźnie. Dodatkowo wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Zachęcam wszystkie osoby w moim wieku, które zmagają się z m.in. z bólami kręgosłupa czy stawów, do skorzystania z tego programu. To niebywała okazja!

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do programu?

Przystąpienie do programu jest niezwykle łatwe.

1. Wystarczy posiadać skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione przez lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę (wzór skierowania można pobrać ze strony internetowej www.rdc50.pl)

2. Kolejnym krokiem jest umówienie terminu wizyty kwalifikacyjnej. Można to zrobić telefonicznie (517 164 108) lub mailowo (gniezno@pcff.pl)

Opis programu

Program „Rehabilitacja dla Ciebie – terapia, edukacja, działanie!!!” składa się z trzech rodzajów aktywności:

1. 3 konsultacji fizjoterapeutycznych, które mają na celu diagnozę stanu zdrowia Pacjenta oraz monitorowanie efektów terapeutycznych;

2. 20 dni zabiegów fizjoterapeutycznych – każdego dnia nasi specjaliści wykonują po pięć zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Łącznie jest ich aż 100! Można skorzystać m.in. z zabiegów z użyciem pola magnetycznego, naświetlania, masaży, zabiegów terapii manualnej, itp.;

3. Zajęć rekreacyjno-sportowych z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Możemy ograniczyć dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego bez długiego oczekiwania w kolejkach do poradni rehabilitacyjnych. Pięć zabiegów dziennie, sport, rekreacja i edukacja.

To jak pobyt w sanatorium, ale blisko domu! Zrób to dla siebie.

Dane teleadresowe:
Tel. +48 517 164 108
Adres e-mail: 
gniezno@pcff.pl
Strona internetowa: 
www.rdc50.pl
Facebook: 
www.facebook.com/rdc50plus

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
senior
senior
24/01/2023 19:32

A co jest dla osób starszych? Oni też chcą zdrowiej żyć!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.