|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

2 urodziny Kuchni Twojej Mamy

Wszystkie smaki domowych przepisów – taka jest właśnie Kuchnia Twojej Mamy. Pod tą marką od dwóch lat przygotowywane są gotowe posiłki do gnieźnieńskich sklepów.

Zupy, kanapki, pierogi, porcje mięsne i liczne inne produkty wykonane według domowych receptur. Kuchnia Twojej Mamy, która od dwóch lat jest obecna na lokalnym rynku, podbiła serca i (dosłownie) brzuchy mieszkańców Gniezna i okolic, którzy ze smakiem zakupują produkty z tą etykietą.

Drugie urodziny Kuchnia Twojej Mamy przypadły w piątek, a z tej okazji na wszystkich odwiedzających Sklep „Jagoda Sam” przy ul. Gdańskiej czekała degustacja przygotowanych produktów – by zachęcić do swojego smaku, jak i przekonać do nowych propozycji w ofercie. Dlatego też na stole pojawiły się kanapki, porcje deserowe, zupy itp.

– Specjalizujemy się w domowej kuchni. Pod szyldem Kuchnia Twojej Mamy kryją się trzy marki – „Zdrowy Chaps”, produkty „Po Gnieźnieńsku”, które są opisane w gwarze, a także „Kuchnia Twojej Mamy”, czyli gotowe posiłki, które są codziennie wydawane jako gotowe obiady. Zawsze można też kupić i trzymać w domu jako zapas – mówi Anna Komornicka z Kuchni Twojej Mamy. Jak dodaje: – Robimy wszystko na dobrych, wysokiej jakości produktach. Nie ma tu żadnej chemii, a wszystko co jest w słoiczkach jest trzykrotnie pasteryzowane. Są to dania domowe, ale są też i wykwintne – mamy też kaczkę i gęsi konfitowane, robimy pasztety z królika na Wielkanoc czy bigos świąteczny z mięsem i grzybami.

Z okazji drugich urodzin klienci „Jagoda Sam” mogli liczyć na różne prezenty i nagrody, a dodatkowo była okazja spotkać się z dietetykiem Radkiem Śmiałkowskim, autorem przepisów „Zdrowy Chaps”, który udzielał rad i konsultacji dietetycznych.

To nie koniec, bowiem po świętach wielkanocnych na terenie sklepu z wejściem od strony centrum handlowego, zostanie otwarta mała restauracja z posiłkami właśnie spod marki Kuchnia Twojej Mamy. O szczegółach tego nowego kulinarnego punktu na mapie Gniezna jeszcze przyjdzie opowiedzieć.

Więcej o Kuchni Twojej Mamy na stronie Facebook: https://www.facebook.com/KuchniaTwojejMamy

#Tagi

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.