|  MN  |  3 komentarze

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi! Trwa specjalna akcja w I Liceum

„Komórkomania” – tak zatytułowany jest ogólnopolski projekt pozyskiwania dawców szpiku. Od lat uczestniczy w nim także I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Gnieźnie. Akcję skierowaną nie tylko do uczniów, ale także mieszkańców Gniezna i powiatu zorganizowano i w tym roku.

Do środy 29 marca włącznie w czytelni szkoły (wejście przy auli), w godzinach od 8:00 do 13:00 będzie możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku. Wszystkim, którzy zdecydują się przyjść zostanie pobrany wymaz z jamy ustnej i wysłany do fundacji DKMS w celu dokładnej weryfikacji materiału genetycznego. Zapraszamy osoby w wieku od 18 do 55 lat. Organizatorzy zachęcają też do odwiedzenia oficjalnej strony fundacji DKMS: https://www.dkms.pl/

Pomożesz? Bo możesz! Masz to w genach! Wspólnie możemy podarować jeszcze więcej szans na życie. Zostań potencjalnym Dawcą szpiku! Razem możemy więcej! – zachęcają wolontariuszki z I Liceum.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
28/03/2023 14:07

Szkoła jest od uczenia i wychowania, a nie od pr-u.

Piotr
Piotr
28/03/2023 20:15
Odpowiedź  Jarek

Od wychowania są rodzice, a szkoła uczy pomagać.

Biały
Biały
28/03/2023 20:26
Odpowiedź  Jarek

Szkoła ma nauczyć empatii i właściwych postaw w życiu. Działać kompleksowo i promować osiągnięcia nauki. Tyle.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.