|  Rafał Wichniewicz

Nocne wyłączenie wody dla części miasta i gminy Gniezno

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało, że w piątek 28 października przez kilka godzin może nastąpić przerwa w dostawie wody.

Spółka PWiK poinformowała, że 28 października br. w godzinach nocnych tj. od 1:00 do 4:00, z powodu prac prowadzonych na sieci wodociągowej, może wystąpić przerwa w dostawie wody w następujących rejonach:

Gmina Gniezno: Orchoł, Pytlewo, Strzyżewo Kościelne, Strzyżewo Smykowe, Strzyżewo Paczkowe, Dębówiec, Ganina, Goślinowo, Wełnica, Pyszczyn.

Gniezno – obszar os. Arkuszewo, Winiary i Róża, ulice: Północna, Orcholska i przyległe, Wełnicka, Zamiejska, Kresowa, Rycerska, Senatorska, Poselska, Kanclerska, Zgodna, Marszałkowska, Hetmańska, Książęca oraz fragment ulicy Zabłockiego od Zamiejskiej do torów kolejowych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.